Artykuły do tagu: Objazd

Autobusy pojadą objazdem
W związku z przebudową ulicy Próchnika, od poniedziałku - 18 września aż do odwołania, ulica Piastowska będzie nieprzejezdna. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
06.04.2014 20:17
Objazdy w Radomsku
Zmieniła się organizacja ruchu w centrum Radomska. Rozpoczął się remont jednego z największych skrzyżowań, łączącego ulice: Stara Droga, Krakowska i Targowa. To odcinek drogi krajowej nr 91, czyli tzw. „stara trasa” w kierunku Częstochowy.
Zamknięcie Wojska Polskiego wzbudza emocje
Od poniedziałku w Piotrkowie trwa przebudowa infrastruktury podziemnej na Wojska Polskiego w ramach modernizacji ulicy POW.
Czynszowa i Zachodnia ulicami jednokierunkowymi?
Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na tych ulicach Piotrkowa, które obecnie stanowią objazd dla Żeromskiego, przynajmniej do czasu zakończenia budowy bliźniaczych rond, postuluje radny Bronisław Brylski.
Prezes MZK: Objazd na linii 8 do końca lipca
W związku z remontami dróg znajdujących się w centrum Piotrkowa emzetki jeżdżą zmienionymi trasami.
Ważna wiadomość dla kierowców poruszających się w centrum miasta.
Kierowcy podróżujący krajową „ósemką” z Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Warszawy, muszą korzystać z objazdu przez Skierniewice.
Remonty, modernizacje i przebudowy
W Piotrkowie a także regionie trwają prace drogowe. Czego mogą się spodziewać się kierowcy i do kiedy potrwają utrudnienia?
Aż siedem mandatów na kierowców ciężarówek łamiących przepisy zakazu wjazdu w ulicę Geodezyjną nałożyli piotrkowscy policjanci.
Piotrków: Geodezyjna jak po przejechaniu czołgu
Makabryczny stan ulicy Geodezyjnej w Piotrkowie zastali dziś rano kierowcy i okoliczni mieszkańcy. Ulica Geodezyjna po minionej nocy wyglądała tak, jakby ktoś przejechał tamtędy bardzo ciężką maszyną.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat