Artykuły do tagu: OSIR

Na pływalni łódzkiego Startu rozegrane zostały mistrzostwa województwa w kategorii wiekowej (12-13 i 14-15 lat). Znakomicie spisały się dwie pływaczki piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji: Paula Misiak i Barbara Wasilewska, które zdobyły trzy złote i srebrny medal.
Sportowo Piotrków stoi nieźle – ciągle aktualnymi wicemistrzyniami Polski są piłkarki Piotrcovii, jedną z rewelacji sezonu obwieszczono piłkarzy Focus Park Kipera, medale zdobywają zapaśnicy AKS, nieźle w III lidze radzą sobie futboliści Concordii. Wiele innych miast może nam pozazdrościć. Niestety, baza sportowa, a przede wszystkim stan miejskich boisk wołają o pomstę do nieba.
04.04.2008 14:20

Imprezy organizowane w dniach 07 - 13.04.2008 r.
Ogłoszony na początku lipca nabór na stanowisko dyrektora piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie przyniósł rozstrzygnięcia. Z nadesłanych zgłoszeń jako jedyny wymogi formalne spełniał Tomasz Łuczyk.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat