Artykuły do tagu: OSIR

Sala w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ulicy Belzackiej będzie powiększona i unowocześniona. Pojawi się m.in. nowa podłoga, oświetlenie, nagłośnienie, a na ścianach lustra.
Kryta pływalnia: Nie ma zagrożenia katastrofą
Znane są pierwsze, nieoficjalne wnioski ekspertyzy niecki, którą na zlecenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wykonała wrocławska firma Euro Projekt.
Kryta pływalnia:Prokuratura wszczęła śledztwo
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie wszczęła własne śledztwo prokuratorskie dotyczące pęknietej niecki basenu przy ul Belzackiej.
„Stan niecki basenowej zagraża bezpośrednio klientom pływalni, a dalsza zwłoka w jej naprawie może doprowadzić do katastrofy budowlanej”- napisał w zawiadomieniu do Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim Krzysztof Piesik, kierownik Zespołu Obiektów „Baseny”. Kolejna ekspertyza niecki będzie wykonana w lipcu. Jeszcze w tym miesiącu dowiemy się, czy obiekt na Belzackiej jest zagrożony. Okazuje się jednak, że ta awaria nie jest jedyną nieprawidłowością obiektu rekreacyjno–sportowego.
LEVEL UP CUP (12 lipca 2008 )
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli deskorolki. Już w najbliższą sobotę (12 lipca) w piotrkowskim skateparku przy ul. Belzackiej odbędą się zawody LEVEL UP CUP.
Pływalni przy Belzackiej grozi katastrofa budowlana?
W maju do piotrkowskiej prokuratury wpłynęło doniesienie, w którego treści mowa jest o możliwości katastrofy budowlanej krytej pływalni przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć niecka basenu pękła na długości 12-stu metrów! Ta informacja brzmi jeszcze bardziej dramatycznie jeśli przypomnimy, że basen ma wymiary...12,5 metra szerokości i 25 metrów długości!
Na pływalni łódzkiego Startu rozegrane zostały mistrzostwa województwa w kategorii wiekowej (12-13 i 14-15 lat). Znakomicie spisały się dwie pływaczki piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji: Paula Misiak i Barbara Wasilewska, które zdobyły trzy złote i srebrny medal.
Sportowo Piotrków stoi nieźle – ciągle aktualnymi wicemistrzyniami Polski są piłkarki Piotrcovii, jedną z rewelacji sezonu obwieszczono piłkarzy Focus Park Kipera, medale zdobywają zapaśnicy AKS, nieźle w III lidze radzą sobie futboliści Concordii. Wiele innych miast może nam pozazdrościć. Niestety, baza sportowa, a przede wszystkim stan miejskich boisk wołają o pomstę do nieba.
04.04.2008 14:20

Imprezy organizowane w dniach 07 - 13.04.2008 r.
Ogłoszony na początku lipca nabór na stanowisko dyrektora piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie przyniósł rozstrzygnięcia. Z nadesłanych zgłoszeń jako jedyny wymogi formalne spełniał Tomasz Łuczyk.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat