Artykuły do tagu: OSIR

Trybunalski ofiarą polityki?
Od lat w ostatnią niedzielę września skupiał tysiące amatorów biegania i miał już ugruntowaną pozycję w kalendarzu imprez sportowo-rekreacyjnych. W tym roku dzieci, młodzież i dorośli mieli pobiec ulicami miasta po raz szósty od czasu reaktywacji.
Sala w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ulicy Belzackiej będzie powiększona i unowocześniona. Pojawi się m.in. nowa podłoga, oświetlenie, nagłośnienie, a na ścianach lustra.
Kryta pływalnia: Nie ma zagrożenia katastrofą
Znane są pierwsze, nieoficjalne wnioski ekspertyzy niecki, którą na zlecenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wykonała wrocławska firma Euro Projekt.
Kryta pływalnia:Prokuratura wszczęła śledztwo
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie wszczęła własne śledztwo prokuratorskie dotyczące pęknietej niecki basenu przy ul Belzackiej.
„Stan niecki basenowej zagraża bezpośrednio klientom pływalni, a dalsza zwłoka w jej naprawie może doprowadzić do katastrofy budowlanej”- napisał w zawiadomieniu do Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim Krzysztof Piesik, kierownik Zespołu Obiektów „Baseny”. Kolejna ekspertyza niecki będzie wykonana w lipcu. Jeszcze w tym miesiącu dowiemy się, czy obiekt na Belzackiej jest zagrożony. Okazuje się jednak, że ta awaria nie jest jedyną nieprawidłowością obiektu rekreacyjno–sportowego.
LEVEL UP CUP (12 lipca 2008 )
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli deskorolki. Już w najbliższą sobotę (12 lipca) w piotrkowskim skateparku przy ul. Belzackiej odbędą się zawody LEVEL UP CUP.
Pływalni przy Belzackiej grozi katastrofa budowlana?
W maju do piotrkowskiej prokuratury wpłynęło doniesienie, w którego treści mowa jest o możliwości katastrofy budowlanej krytej pływalni przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć niecka basenu pękła na długości 12-stu metrów! Ta informacja brzmi jeszcze bardziej dramatycznie jeśli przypomnimy, że basen ma wymiary...12,5 metra szerokości i 25 metrów długości!
Na pływalni łódzkiego Startu rozegrane zostały mistrzostwa województwa w kategorii wiekowej (12-13 i 14-15 lat). Znakomicie spisały się dwie pływaczki piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji: Paula Misiak i Barbara Wasilewska, które zdobyły trzy złote i srebrny medal.
Sportowo Piotrków stoi nieźle – ciągle aktualnymi wicemistrzyniami Polski są piłkarki Piotrcovii, jedną z rewelacji sezonu obwieszczono piłkarzy Focus Park Kipera, medale zdobywają zapaśnicy AKS, nieźle w III lidze radzą sobie futboliści Concordii. Wiele innych miast może nam pozazdrościć. Niestety, baza sportowa, a przede wszystkim stan miejskich boisk wołają o pomstę do nieba.
04.04.2008 14:20

Imprezy organizowane w dniach 07 - 13.04.2008 r.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat