Artykuły do tagu: OKE

Pokerowa twarz - niezbędnik pokerzysty?
Mówi się, że niektórzy ludzie mają „emocje wymalowane na twarzy”. W przypadku takich osób, jako zwykły obserwator na pierwszy rzut oka jesteś w stanie określić, jaki mają dzień. Inni są trudniejsi do przeczytania, zachowując neutralny wyraz twarzy nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Jeżeli myślisz o karierze pokerzysty z pewnością będzie ci zdecydowanie łatwiej, gdy reprezentujesz tą drugą grupę osób.
Druga szansa dla maturzystów. We wtorek egzaminy poprawkowe
Dziś poprawki z pisemnej matury. W Piotrkowie i powiecie piotrkowskim do egzaminu drugiej szansy podchodzi łącznie 293 uczniów. Mogą zrobić to jedynie ci uczniowie, którzy nie zdali jednego z egzaminów maturalnych.
Jak wybrać najlepsze hokery do kuchni?
Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu? Lubisz modny design i poszukujesz ciekawych rozwiązań, by zastosować je w swoich wnętrzach? A może po prostu znudził ci się widok twojej starej kuchni i chcesz wreszcie jakoś ją odświeżyć? Jeżeli na któreś z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco, to hokery są właśnie dla ciebie. Eleganckie, modne, zabierają niewiele miejsca i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Przed zakupem trzeba jednak sprawdzić, które z nich najlepiej zaprezentują się w twoim mieszkaniu. Przygotowaliśmy dla ciebie kilka wskazówek.
Recenzja Brokera Handel Pro - Opinie o Platformie Handlowej 2020
W celu inwestowania pieniędzy w towary, waluty czy papiery wartościowe ważne jest wybranie odpowiedniej platformy, która działa jako broker giełdowy. Kluczowe jest postawienie na profesjonalnego brokera, który jest w stanie zapewnić rzetelne usługi.

Wygodna w użytkowaniu platforma będzie pozwalać na znacznie wygodniejsze realizowania transakcji finansowych, inwestycji.
Co warto wiedzieć o brokerze Fortissio?
Zainteresowanie rynkiem Forex wciąż rośnie, a lista dostępnych brokerów się wydłuża. Warto być na bieżąco, bo wiele nowych firm posiada konkurencyjną ofertę. Jedną z ciekawszych propozycji jest Fortissio. Firma powstała stosunkowo niedawno w Grecji.
Znamy już wyniki egzaminów ósmoklasisty
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi podała zestawienie zbiorcze tegorocznych wyników egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie, którzy w tym roku kończyli szkołę podstawową musieli wykazać się wiedzą z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego - angielskiego lub niemieckiego. O ile gimnazjaliści najlepiej radzili sobie z angielskim to absolwentom podstawówek najlepiej poszło z egzaminem z języka polskiego.
Ósmoklasiści przystąpili do egzaminu
Egzamin gimnazjalny już za nami, w poniedziałek swój egzaminacyjny maraton rozpoczęli uczniowie klas ósmych szkół podstawowych. W Piotrkowie zdaje go 719 uczniów.
Urodził się w Piotrkowie, poprowadzi naszą reprezentację
Urodzony w Piotrkowie Trybunalskim Tomasz Valtonen został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski seniorów w hokeju na lodzie. 37-letni obecnie szkoleniowiec będąc dzieckiem przeprowadził się do Finlandii, skąd pochodzi jego ojciec, ale często przyjeżdża do Piotrkowa, ponieważ ma tutaj rodzinę.
W hali najlepsze Rokszyce
Niemal 60 zawodników z 7 drużyn walczyło o laur najlepszej podczas XI Mistrzostw Gminy Wola Krzysztoporska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych.
Piotrkowscy maturzyści najlepsi
Znamy wyniki matur. Uczniowie z piotrkowskich szkół napisali ją lepiej niż wskazuje średnia krajowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat