Artykuły do tagu: O tym się mówi

Dyrektor sanepidu: Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
Elżbieta Dobrzyńska, dyrektor piotrkowskiego sanepidu mówiła w programie „O tym się mówi” na antenie radia Strefa FM o aktualnej sytuacji epidemiologicznej w regionie oraz o pracy stacji sanitarno - epidemiologicznej w czasie pandemii. Rozmówczyni Beaty Hołubowicz – Stachaczyk podkreślała w wywiadzie, że sporo piotrkowian niestety cały czas lekceważy rządowe obostrzenia.
Aborcja podzieliła posłów KO. Część chce referendum
Posłowie Koalicji Obywatelskiej chcą powrotu do sytuacji sprzed wydania orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, kiedy to sędzia Julia Przyłębska ogłosiła niezgodność tzw. "kompromisu aborcyjnego" z Konstytucją. Za przywróceniem obowiązujących jeszcze pod koniec ubiegłego roku przepisów opowiedziało się 20 posłów KO z tzw. grupy konserwatywnej. W tym gronie znalazł się też poseł z okręgu piotrkowskiego - Cezary Grabarczyk.
W. Czarzasty: Rząd nie przygotował nas do drugiej fali epidemii
- Rząd nie przygotował nas do drugiej fali epidemii - podkreślił na antenie radia Strefa FM wicemarszałek Sejmu, Włodzimierz Czarzasty z Lewicy. Zdaniem gościa programu " O tym się mówi" władze traciły czas na rozgrywki personalne.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat