Artykuły do tagu: Oświadczenie

Jest oświadczenie policji w sprawie interwencji podczas Strajku Kobiet
Piotrkowska policja wydała oświadczenie w sprawie wydarzeń z 7 listopada, które miały miejsce w Rynku Trybunalskim. Podczas jednego z protestów organizowanych w ramach Strajku Kobiet funkcjonariusze interweniowali wobec jednego z manifestujących mężczyzn. Wg niektórych była to zbyt brutalna interwencja.
Sprzedajesz alkohol? Masz czas do końca stycznia na złożenie oświadczenia
Referat Spraw Obywatelskich przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w 2014 roku o obowiązku złożenia do 31 stycznia 2015 roku „Oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży, w roku poprzednim” oraz do wniesienia w terminie do 31 stycznia 2015 roku opłaty we właściwej wysokości za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w 2013 r. o obowiązku złożenia „Oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży, w roku poprzednim”.
Który radny najbogatszy?
Radni piotrkowskiej Rady Miasta ujawnili, ile zarobili w 2012 roku. Domy, mieszkania, nieruchomości i samochody. Sprawdź, kto zgromadził największy majątek, a dla kogo głównym źródłem utrzymania jest... dieta radnego.
Który prezes zarobił najwięcej?
Niedawno przejrzeliśmy oświadczenia majątkowe władz miasta. Teraz sprawdzimy władze spółek z udziałem miasta.
Ile zarabiają włodarze Piotrkowa?
Strefa FM sprawdziła oświadczenia majątkowe prezydenta miasta, jego zastępców, skarbnika i sekretarza.
26.02.2013 11:49
Oświadczenie:
Prawo i Sprawiedliwość w Piotrkowie Trybunalskim deklaruje wsparcie dla prezydenta miasta i popierającego go ugrupowania we wszystkich działaniach, które będą korzystne dla zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Piotrkowa.
Zakończył działalność portal internetowy naszpiotrkow.pl. Założył go i prowadził radny PO Paweł Ciszewski, który Strefie FM przyznał , że dopadło go coś w rodzaju wypalenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat