Artykuły do tagu: Nurkowanie

Nurkowali w meksykańskim raju
Marcin Pampuch przed 15 laty zaraził się pasją nurkowania. Wcześniej też go interesowały sporty wodne, w dzieciństwie uprawiał żeglarstwo i windsurfing. Woda jako żywioł pozostała w jego dorosłym życiu, od 15 lat jest nurkiem. Przygodę z nurkowaniem zaczął podczas urlopu w Egipcie. Od tamtego czasu nurkował już w wielu miejscach w Polsce a także dalej, w Chorwacji, Słowacji, na Malcie, Węgrzech, w Tajlandii, Kambodży, Indonezji na Bali, a ostatnio na Jukatanie w Meksyku.
Dalekie wyprawy to wiele miesięcy przygotowań ale nie znaczy to, że w Polsce brak jest ciekawych miejsc do eksploracji. Marcin nurkuje w Bałtyku, w okolicach Helu, w Jaworznie, w Krakowie a także bardzo blisko nas, pod Sulejowem w zalanej odkrywce Wapienniki.
Mikołaje wypuścili karpie
Kilka dorodnych karpi wypuścili nurkowie z klubu U-Dive do zbiornika wodnego w Sulejowie. W ten sposób miłośnicy nurkowania, przygotowując się do świąt, zorganizowali sobie podwodny opłatek.
Będą nurkować w Sulejowie i ... na całym świecie
Każdego roku w pierwszą sobotę listopada na całym świecie organizowana jest akcja międzynarodowego nocnego nurkowania. W każdym zakątku ziemi, gdzie działa jakiś klub nurkowy, pasjonaci zanurzania spotykają się i … nurkują. Nocne życie w akwenach jest bardzo bogate, żerują wtedy ryby, skorupiaki i inne podwodne żyjątka.
Pierwszego dnia wiosny zejdź pod wodę!
Nurkować można było już w miniony weekend, ale kto nie zdążył, ma szansę zejść pod wodę również 21 i 22 marca. - To przygoda i zabawa. Wiele osób skorzystało z naszej oferty, a kilka zajęło się nurkowaniem na poważnie - mówi Leszek Heinzel, dyrektor OSiR-u w Piotrkowie.
O czym warto wiedzieć przed rozpoczęciem przygody z nurkowaniem?
Moda na nurkowanie dotyczy już nie tylko ludzi bardzo młodych. Nowe możliwości są chętnie wykorzystywane także przez osoby, które wcześniej nie zastanawiały się nad nimi. Z tego powodu sklepy nurkowe cieszą się obecnie dużą popularnością.
W Piotrkowie można ponurkować
Chcesz się nauczyć nurkować? Zacznij już dziś na piotrkowskim basenie.
Zanurkuj na piotrkowskim basenie!
Na basenie OSiR przy ulicy Belzackiej każdy chętny może spróbować swoich sił w nurkowaniu - a wszystko to w cenie biletu. Takie atrakcje zaplanowano na 15 i 22 lutego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat