Artykuły do tagu: Nu-Med

Rowerem do Normandii w szczytnym celu
Sześciu kolarzy wystartowało dzisiaj z Tomaszowa Mazowieckiego do Normandii. Celem wyprawy jest między innymi zbiórka pieniędzy na edukację i badania w zakresie profilaktyki przeciwnowotworowej. Jednym z ich pierwszych przystanków kolarzy był Piotrków Trybunalski.
Akcja „Tniesz bo Wiesz” w Piotrkowie
Fundacja NU-MED działająca przy Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym w Tomaszowie Mazowieckim inauguruje lokalną akcję pozyskiwania włosów na peruki dla pacjentek onkologicznych. Dotychczas, organizowała zbiórki włosów, które przekazywane były Fundacji Rak&Roll. Wsłuchując się w głos darczyńców oraz w opinie salonów fryzjerskich, Zarząd Fundacji postanowił o prowadzeniu cyklicznych działań lokalnie, by móc wskazać w przyszłości podopiecznych, którzy dzięki zbiórce włosów otrzymali wsparcie. Trafiając na osoby życzliwe, kreatywne – powstał pomysł zorganizowania akcji inauguracyjnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Zapobiegaj i działaj z głową
„Zapobiegaj i działaj z głową” to program profilaktyczny dotyczący wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi. Realizowany będzie przez 3 lata na terenie województw: łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego. Dotyczyć ma osób w wieku 40-65 lat.
Ścięli włosy, pomogą chorym
41 pukli włosów zostało zebranych w ramach wspólnych działań dwóch salonów fryzjerskich oraz ośrodka NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej.
Profilaktyczne badania dla pracowników Boshoku w Tomaszowie
Chętnych nie brakowało. Kilkadziesiąt pań skorzystało z mammograficznych badań, organizowanych przez firmę Boshoku Automotive Poland oraz dwie placówki medyczne z Tomaszowa Mazowieckiego.
Tomaszowskie Centrum Zdrowia oraz NU-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej zacieśniają współpracę w ramach opieki nad pacjentami chorymi na nowotwory. Dzięki niej obie tomaszowskie placówki mogą kompleksowo leczyć pacjentów onkologicznych.
Warsztaty dla pań leczonych onkologicznie
Podczas leczenia choroby można pięknie wyglądać - to przesłanie kolejnych warsztatów kosmetycznych, które odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim, w tamtejszym centrum onkologicznym NU-MED. Ośrodek wraz z fundacją "Piękniejsze Życie" po raz drugi zorganizował warsztaty dla pań leczonych onkologicznie.
Diana w Tomaszowie Mazowieckim
Diana tak nazywa się jedyny w Polsce automat, tworzący cytostatyki, czyli preparaty używane w chemioterapii, z którego korzysta personel NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.
Bezpłatna mammografia w Tomaszowie
NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza kobiety na bezpłatne badanie mammograficzne. Badanie przeprowadzone zostanie 28 czerwca od godziny 9.00 do 17.00 przed budynkiem onkologii - wejście od ulicy Oskara Lange.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat