Artykuły do tagu: Norwid

Rok Norwida. Spektakl Krzysztofa Kamińskiego
2021 to rok Cypriana Kamila Norwida. W 200-lecie jego urodzin Sejm RP podjął w tej sprawie specjalną uchwałę. Przypomnijmy, że w 2013 roku spektakl z wierszami poety zaprezentował piotrkowski aktor Krzysztof Kamiński.
Wrak na Norwida jak stał, tak stoi
Przeżarty rdzą, spalony i zdezelowany opel vectra to stały element krajobrazu w okolicy ulicy Norwida. Znajduje się tam już od ponad roku.
Kto usunie porzucone auto przy ul. Norwida?
Zniszczone, zdewastowane, porzucone, od prawie roku stoi na parkingu Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkaniec miasta zastanawia się, dlaczego auta nikt nie może usunąć.
Nowy plac zabaw i kolejna siłownia zewnętrzna
W okolicy świetlicy Bartek przy ul. Norwida w Piotrkowie mamy nowe miejsce rozrywki. Zmodernizowano plac zabaw oraz wybudowano siłownię plenerową wyposażoną w urządzenia fitness. Inwestycja jest efektem współpracy pomiędzy miastem a Fundacją Muszkieterów, zrzeszającą właścicieli supermarketów Intermarché i Bricomarché.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat