Artykuły do tagu: NordicWalking

Piotrkowski walker nie do pokonania
W Osielsku koło Bydgoszczy odbyły się kilka dni temu Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, podczas których wychowanek Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina po raz trzeci wywalczył złoty medal na dystansie 5 km.
Jakub Deląg obronił tytuł
Piotrkowianin Jakub Deląg, wychowanek Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina po raz kolejny został mistrzem Polski w Nordic Walkingu na dystansie 5 km.
Nordic walking pod okiem instruktorów w Piotrkowie
30 lipca w Parku im. Ks. J. Poniatowskiego będzie można odbyć spacer nordic walking pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Start zaplanowano na godzinę 15:00 przy wejściu u zbiegu ulic Sosnowej i Żwirki.
Jakub Deląg mistrzem Europy!
Piotrkowianin Jakub Deląg został mistrzem Europy do lat 19 w Nordic Walkingu na dystansie 10 km. I mistrzostwa naszego kontynentu w tej dyscyplinie odbyły się w niemieckim Roding.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza do udziału w Niepodległościowym marszu z kijkami po zdrowie.
Mistrzowski marsz piotrkowianina
Jakub Deląg, reprezentant Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina obronił tytuł mistrza Polski w marszu Nordic Walking na dystansie 5 km. Jakub podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w Lubinie poprawił też zeszłoroczny wynik ze Złotoryi, w poprzednich mistrzostwach pokonał tę trasę w czasie 33 minuty i 40 sekund, a w tym roku dotarł do mety z czasem 32 minuty i 7 sekund.
Piotrkowianin mistrzem Polski w nordic walking
W sobotę, 30 sierpnia, w Złotoryi odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking, w których udział wziął mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, Jakub Deląg, uczeń I LO im. Bolesława Chrobrego oraz aktywny zawodnik Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina.
Zapisz się na jesienny nordic walking
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników pieszych wycieczek na marsz nordic walking leśnymi ścieżkami piotrkowskich lasów. Rajd odbędzie się 23 listopada. Start o godzinie 9.00 z parkingu po prawej stronie drogi prowadzącej do Koła.
I Ogólnopolski Marsz Seniora Nordic Walking
30 września w niedzielę o godzinie 9.00 odbędzie się I Ogólnopolski Marsz Seniora Nordic Walking. Początek Marszu o godzinie 9.00.
Aż 60 osób uczestniczyło w wiosennym rajdzie
Atrakcyjna trasa WIOSENNEGO RAJDU NORDIC WALKING przygotowanego przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji wiodła przez las do Osady Leśnej w Kole.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat