Artykuły do tagu: NordicWalking

Jakub Deląg mistrzem świata w Nordic Walking
Piotrkowianin Jakub Deląg został mistrzem świata w kategorii 16-29 lat na dystansie 5 km. Nasz zawodnik wywalczył także championat globu wraz drużyną Nordic Walking Poland. Zawody odbyły się w Mosinie k/ Poznania.
Piotrkowianin najlepszy w Europie
Jakub Deląg obronił tytuł mistrza Europy na 5 km i ponownie zwyciężył w Pucharze Europy w nordic walking. Zawody odbyły się w Legnicy.
Jakub Deląg obronił tytuł mistrza Polski w Nordic Walking
Jakub Deląg reprezentujący Piotrków, po raz 4 sięgnął po Mistrzostwo Polski w kat. wiekowej 18-29 lat, oraz osiągnął drugi wynik Open z czasem 29:59. Zawody odbyły się w Osielsku k. Bydgoszczy.
Dwa srebra Jakuba Deląga
Piotrkowianin wywalczył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Europy Sztafet oraz indywidualnych na 10 km w Nordic Walking, w kategorii do 35 lat. Mistrzostwa odbyły się w niemieckim Roding.
Piotrkowianin wychodził Puchar Europy
Jakub Deląg, zawodnik Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina zwyciężył w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy w Nordic Walking na dystansie 10 km w kategorii wiekowej 16-19 lat.
Nordic walking w lasach wokół Żywocina
Rajd „Nordic Walking” odbędzie się 15 października. Trasa będzie biegła w lasach wokół Żywocina w powiecie tomaszowskim. Początek o godzinie 8:30.
Piotrkowski walker nie do pokonania
W Osielsku koło Bydgoszczy odbyły się kilka dni temu Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, podczas których wychowanek Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina po raz trzeci wywalczył złoty medal na dystansie 5 km.
Jakub Deląg obronił tytuł
Piotrkowianin Jakub Deląg, wychowanek Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina po raz kolejny został mistrzem Polski w Nordic Walkingu na dystansie 5 km.
Nordic walking pod okiem instruktorów w Piotrkowie
30 lipca w Parku im. Ks. J. Poniatowskiego będzie można odbyć spacer nordic walking pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Start zaplanowano na godzinę 15:00 przy wejściu u zbiegu ulic Sosnowej i Żwirki.
Jakub Deląg mistrzem Europy!
Piotrkowianin Jakub Deląg został mistrzem Europy do lat 19 w Nordic Walkingu na dystansie 10 km. I mistrzostwa naszego kontynentu w tej dyscyplinie odbyły się w niemieckim Roding.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat