Artykuły do tagu: Nominacja

Tobiasz Bocheński nowym wojewodą łódzkim
Znamy nazwisko nowego wojewody łódzkiego, został nim Tobiasz Bocheński. Powołał go w poniedziałek (25 listopada) premier Mateusz Morawiecki.
Baranovski nominowany do Fryderyków
Baranovski, wokalista i multiinstrumentalista związany z naszym regionem, powalczy o Fryderyka.
Polsko-brytyjska produkcja o Vincencie van Goghu nominowana do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film animowany przegrała z animacją "Coco". "Twój Vincent" to jedyny polski film, który otrzymał nominację. Dla nas był podwójnie szczególny, bo przy produkcji pracowała piotrkowianka, Karolina Michałowska.
Polsko-brytyjska produkcja o wyjątkowym malarzu została nominowana do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film animowany. W zespole odpowiedzialnym za animację była Karolina Michałowska, absolwentka II LO w Piotrkowie.
Jolanta Kopeć z piotrkowskiego magistratu została nominowana do nagrody Eurolidera. Piotrkowska urzędniczka jest jedną z siedmiu osób z całego kraju, która pretenduje do tego tytułu . - Nie byłoby tej nominacji, gdyby nie praca całego zespołu - mówi Jolanta Kopeć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat