Artykuły do tagu: Noclegownia

Noclegownia: Przeprowadzka już w połowie grudnia
Wszystkie prace budowlane i wykończeniowe przy piotrkowskiej noclegowni są już zakończone. Budynek musi tylko zostać dopuszczony do użytku przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Miasto czeka na decyzję.
Piotrków: Za przemoc i długi trafią do noclegowni
Nowelizacja ustawy o ochronie praw lokatorów, która weszła w życie 16 listopada, daje nową możliwość do walki z osobami stosującymi przemoc w rodzinie.
Piotrków: Chcą lepszej opieki dla bezdomnych
Na wtorkowej Komisji ds. Rodziny, Zdrowia, Spraw Społecznych i Osób Niepełnosprawnych piotrkowskiej Rady Miasta pochylono się nad problemem udzielania pomocy medycznej osobom bezdomnym w Piotrkowie. Pojawiły się zarzuty wobec dwóch piotrkowskich szpitali. Radni złożyli dwie propozycje do prezydenta miasta, jak rozwiązać problem.
Adaptacja budynku, w którym znajdzie się piotrkowska noclegownia dla bezdomnych powoli dobiega końca.
Prawie 690 tysięcy złotych będzie kosztować przebudowa pomieszczeń nowej noclegowni dla bezdomnych, która powstanie przy ulicy Wroniej w Piotrkowie.
Prawdopodobnie blisko 700 tysięcy złotych będzie kosztować adaptacja pomieszczeń pod noclegownię dla bezdomnych osób, której nowa siedziba będzie mieścić się na ulicy Wroniej w Piotrkowie.
Dogadali się w sprawie noclegowni
Zgodzą się na noclegownię na osiedlu, ale mają długą listę postulatów. Mieszkańcy piotrkowskiego osiedla Wronia oczekują, że prezydent zainstaluje im domofony na klatkach schodowych, rozbuduje parkingi i chodniki, wyremontuje dwie ulice...
Są pieniądze na noclegownię... Wronia nie odpuści
Piotrków otrzymał dofinansowanie na urządzenie noclegowni dla bezdomnych w pawilonie przy ul. Wroniej. Prace nad adaptacją budynku mają rozpocząć się na wiosnę.
Obecnie przebywa tam prawie 40 osób. Są jeszcze 4 wolne miejsca i 4-5 miejsc awaryjnych.
Co dalej z noclegownią dla bezdomnych? - zapytał radny Adam Gaik podczas ostatniej sesji Rady Miasta Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat