Artykuły do tagu: Niewiadów

Wpadł z narkotykami kradnąc... rękawiczki
37-letni mężczyzna został zatrzymany w jednym ze sklepów w Niewiadowie (pow. tomaszowski) po tym, gdy próbował ukraść rękawiczki. Podczas jego kontroli osobistej, policjanci znaleźli kilkadziesiąt torebek ze środkami odurzającymi. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Pierwszy noworoczny gol padnie w Niewiadowie?
Od lat pierwszy gol w Nowym Roku padał zawsze w Krakowie podczas treningu Cracovii. W grodzie Kraka spotkanie rozpoczynało się o 12:00. W 2012 roku inauguracyjna bramka może jednak paść w Niewiadowie w gminie Ujazd.
Pazura honorowym obywatelem gminy Ujazd
Złote Lwy, Złota Kaczka a teraz honorowe obywatelstwo gminy Ujazd. Znany aktor i reżyser Cezary Pazura został wyróżniony przez mieszkańców miejscowości, w których spędził dzieciństwo i młodość. Uroczystość obserwowało tysiące osób w tym koleżanki i koledzy z ławy szkolnej a także rodzice aktora.
Sparingi: Sergio Batata w Niewiadowie
Jeden z najsłynniejszych piłkarzy pochodzenia brazylijskiego, którzy grają w Polsce, Sergio Batata (posiada obywatelstwo polskie) strzelił bramkę dla Stali Niewiadów w sparingowym meczu przeciwko KS Paradyż.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat