Artykuły do tagu: Nieruchomosci

Gdzie warto kupić dom z rynku pierwotnego w Warszawie i okolicach?
Kupno własnego domu w Warszawie to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z milionem ofert. W przypadku wyboru domu z pierwotnego rynku mamy jeszcze większy dylemat, tym bardziej że każda propozycja serwowana przez deweloperów wygląda bardzo zachęcająco. Jeśli jesteście w podobnej sytuacji i nie wiecie, czym powinniście się kierować, to ten artykuł powinien rozwiązać większość Waszych wątpliwości.
Będzie podwyżka stawek podatku od nieruchomości w Piotrkowie (AKTUALIZACJA)
Projektem uchwały w tej sprawie zajęli się radni podczas drugiej sesji Rady Miasta. 17 osób opowiedziało się za, 5 przeciw, a 1 osoba się wstrzymała. W trakcie dyskusji pomysł krytykowali Marlena Wężyk-Głowacka i Łukasz Janik. Jak wysokie mają być podwyżki?
Jak zacząć inwestować w nieruchomości?
Inwestycja w nieruchomości to dobry pomysł. Zakupioną nieruchomość można odsprzedać lub wynająć na korzystnych dla nas warunkach.
Jaki jest koszt wyceny nieruchomości?
Wycena nieruchomości nie jest najtańszą sprawą, a jednak często jej dokonanie jest absolutnie konieczne.
Obiekty przy Batorego wreszcie nie będą puste?
Nieruchomość przy ul. Batorego 10 w Piotrkowie to od lat nasz wyrzut sumienia. Obiekty stoją puste i coraz bardziej niszczeją. Zakusy na przeprowadzkę pod ten adres ma Archiwum Państwowe.
Urzędnicy bezradni w sprawie ruin
Metalplast przy ul. Próchnika, Europa, ruina przy Wojska Polskiego 23 – walą się, rozsypują, szpecą, stwarzają zagrożenie. To niechlubne wizytówki naszego miasta, a zarazem symbol niemocy urzędników. Jak się ich pozbyć? Tego nie wie nikt.
5 najważniejszych zalet zakupu nieruchomości
Zakup nieruchomości to inwestycja, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród większych inwestorów, jak i wśród osób, które nie zajmują się na co dzień tego typu działaniami. Dlaczego? Otóż kupno nieruchomości, zwłaszcza w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, stanowi bezpieczne i atrakcyjne źródło przychodów. Poza tym to doskonała alternatywa dla niskooprocentowanych lokat bankowych. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości, poniżej prezentujemy najważniejsze korzyści płynące z tego typu rozwiązania.
Będzie zmiana stawek podatku od nieruchomości w Piotrkowie
Będzie to zmiana raczej symboliczna. Od razu uspokajamy przedsiębiorców, że stawka podatku od budynków związanych z działalnością gospodarczą i budynków mieszkalnych lub ich części zajętej na prowadzenie działalności gospodarczej nie zmieni się, a wynosi dziś 22,20 zł za 1 mkw powierzchni.
19.10.2016 20:19
Demolka trwa
Wyburzanie budynku po kinie Hawana trwa już ponad tydzień.
Rozbiórka Hawany rozpoczęta
Potrwa od kilku dni do nawet miesiąca. W poniedziałek rozpoczęła się rozbiórka budynku po kinie Hawana w centrum Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat