Artykuły do tagu: Nieruchomość

5 hektarów na Wroniej „pod młotek”
24 sierpnia br. odbędzie się przetarg na ponad 5- hektarową nieruchomość, zlokalizowaną w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Wroniej (w granicach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej) – informuje magistrat. Cena wywoławcza wynosi 4 mln złotych.
Rozpoczynają remont budynku przy Wojska Polskiego 2
Samorządy województwa łódzkiego i Piotrkowa Trybunalskiego wspólnie wyremontują budynek przy ul. Wojska Polskiego 2, w którym kiedyś mieścił się szpital. Nieruchomość to własność województwa, niszczała przez lata. Remont potrwa do końca 2019 roku, później przeniesie się tam m.in. Biblioteka Pedagogiczna.
Archiwum Państwowe nowym gospodarzem obiektów przy ul. Batorego 10
Nowym gospodarzem obiektów przy ul. Batorego 10 w Piotrkowie zostało Archiwum Państwowe. W poniedziałek prezydent miasta uroczyście przekazał dyrektorowi Archiwum gospodarowanie nieruchomością. Przypomnijmy, że chodzi o obiekty, w których swego czasu mecze rozgrywała GKS Piotrcovia, a które od lat popadały w ruinę.
Remont ul. Próchnika: sprawę zbada prokuratura
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie zajmie się sprawą budynku po byłym Metalplaście. Nieruchomość jest w fatalnym stanie, przez co niemożliwy jest remont ul. Próchnika. Podczas prowadzenia prac budynek mógłby się zawalić i spowodować zagrożenie dla pracowników oraz mieszkańców miasta.
Do trzech razy sztuka? Nic z tego
Kilka dni temu miał się odbyć kolejny, trzeci już, przetarg na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa znajdujących się przy Batorego 10 w Piotrkowie.
Dzika dżungla przy Batorego. Kto chętny?
Nieruchomość przy Batorego 10 przypomina dziś Puszczę Białowieską. Budynków już prawie nie widać wśród drzew, traw i krzaków. Miasto właśnie przygotowuje kolejny, trzeci już przetarg na sprzedaż obiektów po GKS Piotrcovii.
Helios już sprzedał Hawanę!
Dopiero co kupili, a już sprzedali. Budynek po kinie Hawana przy ul. Słowackiego w Piotrkowie nie jest już własnością spółki Helios.
Uwaga! Wchodzisz na własne ryzyko!
Nie tylko straszą, ale i stwarzają zagrożenie. Pustostanów, bo o nich mowa, jest w naszym mieście wiele. Większość z nich jest należycie zabezpieczona i dostać się do nich nie sposób. Są jednak takie, do których można wejść bez najmniejszego problemu. To niestety może doprowadzić do tragedii.
Sprzedali dwie nieruchomości na Starym Mieście
Działki znajdujące się na piotrkowskim Podzamczu cieszą się coraz większym zainteresowaniem potencjalnych inwestorów. Systematycznie wyburzane są stojące tam pustostany, dzięki czemu wzrasta atrakcyjność nieruchomości. Wczoraj dwie kolejne znalazły swojego nabywcę.
Sprzedają ośrodek wypoczynkowy Borki
Sprzedadzą nieruchomości, które niegdyś ściągały nad zalew tłumy. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie szykuje się do ogłoszenia przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej w Swolszewicach Małych. Jest to teren Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Borki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat