Artykuły do tagu: NaukaJazdy

Jeździmy po mieście razem z
Jakie błędy popełniają przyszli kierowcy, czym mogą zaskoczyć ich piesi i rowerzyści, gdzie w Piotrkowie jeździ się najtrudniej, na co trzeba uważać, aby zdać egzamin na prawo jazdy? Odpowiedzi na te i inne pytania w naszym materiale.
Kursant miał prawie promil alkoholu. Obok siedział instruktor
Nietrzeźwego kursanta nauki jazdy, kierującego toyota yaris, zatrzymała w sobotę piotrkowska policja. 24-latek uczył się jeździć, mając blisko promil alkoholu w organizmie. Obok niego siedział instruktor. Ten drugi był trzeźwy.
Kolizja w Al. Armii Krajowej
Warunki na naszych drogach nie są dziś najlepsze. Przed godz. 8 w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie doszło do niegroźnej kolizji, w której uczestniczyły autobus Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego i samochód nauki jazdy. Kierowcy, zachowajcie ostrożność!
Kursantka spowodowała wypadek
44-letnia kierująca toyotą (samochód nauki jazdy) podczas nieprawidłowo wykonywanego manewru zawracania na Placu Kościuszki doprowadziła do zderzenia z jadącym prawidłowo lewym pasem ruchu ulicą Stronczyńskiego peugeotem.
Kto jest najlepszym instruktorem nauki jazdy w Piotrkowie?
Jakimi cechami powinien charakteryzować się idealny instruktor nauki jazdy? Jak ma rozmawiać z kursantami? I czy zawsze musi być mężczyzną?
W piotrkowskim WORD-zie nie będzie egzaminów?
Od nowego roku obowiązuje nowy egzamin teoretyczny na prawo jazdy. – Zarejestrowaliśmy istotny spadek zdawalności i liczby klientów – przyznał w programie Strefy FM „O tym się mówi” Bogusław Kulawiak, dyrektor WORD w Piotrkowie.
85 procent oblało teorię - prawo jazdy na nowych zasadach
W piotrkowskim WORD-zie rozegrały się dantejskie sceny. Przez Ośrodek przewinęły się prawdziwe tłumy, które pacyfikować musiała dyrekcja. Tylko w ciągu 3 dni do egzaminu przystąpiło 1175 osób. Każda miała jeden cel - zdać teorię, zanim zmienią się przepisy. 19 stycznia w życie weszła bowiem nowa Ustawa o kierujących pojazdami.
WORD w Piotrkowie nieczynny do środy
Od dzisiaj do środy 23 stycznia nieczynny będzie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie.
Piotrków: Kiedy widzę
Czy “elki” powinny jeździć po całym mieście, czy może tylko po wyznaczonych ulicach – by nie blokować ruchu i nie utrudniać jazdy innym? Według części rodziców odwożących dzieci do piotrkowskiej “Szesnastki” nauka na Krakowskim Przedmieściu powinna się kategorycznie zakończyć. - Blokują nam przejazd. Korkują ruch. Nie potrafią jeździć i tak już wąską ulicą, to po co się tam pchają, i to w dodatku przed 8 rano? – denerwuje się w liście do naszej redakcji ojciec jednego z uczniów.
Instruktor miał 1,5 promila. Uczył jeździć po Piotrkowie
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego piotrkowskiej komendy ujawnili nietrzeźwego instruktora nauki jazdy, który wraz z kursantką poruszał się po centrum miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat