Artykuły do tagu: Narutowicza

Parking na Narutowicza w prywatnych rękach
Parking na Narutowicza w Piotrkowie poszedł w prywatne ręce
Piotrków: Można już jeździć po Narutowicza
Dokładnie od godz. 15.00 ulica Narutowicza w Piotrkowie jest już przejezdna.
Kierowcy już niedługo pojadą Narutowicza
Najpóźniej na początku listopada remontowany odcinek ulicy Narutowicza od Sienkiewicza do Zjazdowej zostanie udostępniony kierowcom. Rozpoczął się ostatni etap przebudowy tej jezdni.
Strefa wątpliwego parkowania
Czy za parkingi przy ul. Narutowicza w Piotrkowie przez kilka lat bezpodstawnie pobierano opłaty? Taką wątpliwość zgłosił podczas ostatniej sesji Rady Miasta radny Tomasz Sokalski, który zauważył nieścisłości w uchwałach Rady Miasta.
Wysokość opłat za parkingi ustali prezydent?
Ustalenie wysokości cen i opłat za korzystanie z parkingów przy Narutowicza 5/7 oraz Narutowicza 48 będzie w gestii prezydenta.
Kibice GKS Bełchatów świętowali
Wczoraj wieczorem na placu Narutowicza w Bełchatowie odbył się II Rodzinny Piknik z GKS. Głównym punktem imprezy były prezentacje drużyn PGE GKS Bełchatów.
Modernizacja ul. Narutowicza w w Piotrkowie przebiega zgodnie z harmonogramem.
Od poniedziałku zamkną ulicę Narutowicza
Uwaga kierowcy! Już od najbliższego poniedziałku zamknięta dla ruchu zostanie ulica Narutowicza na odcinku od ulicy Sienkiewicza do wjazdu do Zakładu Energetycznego w Piotrkowie. Modernizacja będzie prowadzona w dwóch etapach.
W pierwszej połowie maja rozpocznie się remont ulicy Narutowicza, na odcinku od Zjazdowej do Sienkiewicza.
Przy Narutowicza nie będą już zalewani przez wodę
Piotrkowska ulica Narutowicza idzie do remontu, i to jeszcze w tym roku. Zmodernizowany zostanie 405-metrowy odcinek - od Zjazdowej do Sienkiewicza (bez skrzyżowania).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat