Artykuły do tagu: Narutowicza

Pożar na ul. Narutowicza w Piotrkowie
Do pożaru budynku mieszkalnego doszło około 2 w nocy przy ul. Narutowicza w Piotrkowie.
Uwaga! Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci w centrum Piotrkowa (posłuchaj relacji)
Rodzice, uważajcie na swoje dzieci. Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja, że w okolicach świetlicy Oratorium św. Antoniego oraz przy ul. Narutowicza nieznany mężczyzna zaczepia dzieci.
12.06.2018 11:59
Awantura za amfiteatrem
Dyżurny piotrkowskiej Straży Miejskiej otrzymał w poniedziałkowy wieczór zgłoszenie o zakłócaniu porządku publicznego na parkingu przy ul. Narutowicza za amfiteatrem. Funkcjonariusze, którzy pojechali miejsce, zastali tam kobietę i mężczyznę z widocznymi obrażeniami ciała. Powiedzieli, że zostali pobici.
Zimno im niestraszne. Bezdomni w centrum Piotrkowa
Centrum Piotrkowa. Ulica Narutowicza. Prywatna, zrujnowana kamienica, a w niej bezdomni mieszkający w tragicznych warunkach. Zwrócił na to uwagę jeden ze słuchaczy magazynu Magiel emitowanego na antenie Radia Strefa FM. Sprawdziliśmy…
Pożar pustostanu przy Narutowicza
W sobotę po południu wybuchł pożar w kamienicy przy Narutowicza w Piotrkowie. Z żywiołem walczyło siedem zastępów straży pożarnej.
Włamanie do sklepu przy ul. Narutowicza
Kilka minut od zdarzenia piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do sklepu przy ul. Narutowicza. Łupem złodzieja padły papierosy, alkohol i artykuły spożywcze.
Drzewa rozsadzają chodnik
Korzenie drzew rozsadzają chodnik na ulicy Narutowicza w Piotrkowie. Nie można przejść, nie można przejechać.
Ksiądz z Piotrkowa uratował parafianina
- Piotrkowski ksiądz podczas kolędy uratował parafianina - mówi o szczegółach tego niecodziennego zdarzenia st. bryg. Włodzimierz Kapiec, komendant miejski PSP w Piotrkowie Trybunalskim.
Sierpień to wyjątkowy czas dla Bełchatowa, a to ze względu na przypadające w tym czasie trzecie urodziny Placu Narutowicza. W sierpniu 2010 roku uroczyście otwarto to miejsce po rewitalizacji i dla uczczenia tego święta 11 sierpnia mieszkańcy Bełchatowa będą wspólnie obchodzić urodziny Placu Narutowicza.
Na parkingu kpią z niepełnosprawnych
- Właściciel parkingu nic sobie nie robi z niepełnosprawnych kierowców i pozwala na stawianie kontenera na śmieci w miejscu przeznaczonym dla inwalidów – mówi jeden z mieszkańców Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat