Artykuły do tagu: Narkotyki

Małżeństwo z gminy Wolbórz handlowało narkotykami
Policja z Piotrkowa dotarła do dilerów i zabezpieczyła 122 gramy środków odurzających. Narkotykami handlowało małżeństwo z gminy Wolbórz. Trzem osobom przedstawiono zarzuty. Za handel narkotykami grozi do 12 lat więzienia.
Narkotyki trzymał w lodówce
Blisko 40 gramów marihuany i 50 gramów amfetaminy przejęli funkcjonariusze wydziału kryminalnego bełchatowskiej policji. Zarzuty posiadania środków odurzających przedstawiono notowanemu już 47-latkowi z Bełchatowa, który narkotyki trzymał w swojej lodówce.
22-latek zatrzymany za posiadanie ponad 120 gramów marihuany
Ponad 120 gramów marihuany zabezpieczyli tomaszowscy kryminalni na terenie jednej z posesji w gminie Żelechlinek. Narkotyki należały do 22-letniego mieszkańca posesji.
Przechowywał w lodówce słoiki z marihuaną
35-letni mieszkaniec Bełchatowa odpowie za posiadanie pół kilograma suszu marihuany, wilgotnych liści konopi indyjskich. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
100 gramów marihuany w samochodzie 27-latka
Blisko 100 gramów marihuany i "dilerkę" z metaamfetaminą znaleźli funkcjonariusze Urzędu Celnego w Łodzi na terenie jednej z posesji w powiecie bełchatowskim. Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali podejrzewanego. 27-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.
Piotrkowscy policjanci interweniowali w Opocznie
Mundurowi z piotrkowskiej komendy, pełniący służbę na terenie Opoczna, zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie dwóch mężczyzn, jadących vw passatem. Podczas podjętej wobec nich interwencji okazało się, że jeden z nich posiadał przy sobie narkotyki oraz dowód osobisty pochodzący z przestępstwa.
Odpowie za posiadanie narkotyków i papierosów bez akcyzy
Policjanci z Przedborza zatrzymali na terenie gm. Masłowice dwóch mieszkańców powiatu radomszczańskiego w wieku 23 i 32 lat. Starszy z mężczyzn odpowie za posiadanie niewielkiej ilości kokainy oraz posiadanie papierosów bez znaków akcyzy.
Dilerzy zatrzymani przez policję
Radomszczański sąd zastosował areszt wobec 26-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego, który wprowadził do obrotu około 1,6 kilograma marihuany. Wobec drugiego podejrzanego został zastosowany policyjny dozór.
53 gramy narkotyków w bmw mieszkańca powiatu piotrkowskiego
29-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego został zatrzymany po tym, jak policjanci znaleźli w jego bmw ponad 50 gramów narkotyków.
39-latek z Piotrkowa odpowie za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków
Zachowywali się podejrzanie, policjanci postanowili ich przeszukać. Przy dwóch piotrkowianach funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Jeden z mężczyzn został już aresztowany.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat