Artykuły do tagu: Naprawy

Utrudnienia na A1. Będą naprawiać nawierzchnię
Od jutra do najbliższego piątku kierowcy jadący autostradą A1 napotkają utrudnienia. Między węzłami Łódź Południe i Tuszyn prowadzone będą naprawy betonowej nawierzchni.
Ponad 2 miliony na remont Rakowskiej
Ponad 2 miliony złotych otrzymał Piotrków Trybunalski na remont ulicy Rakowskiej. Obecny stan tej drogi pozostawia wiele do życzenia. Nasilony ruch samochodów ciężarowych, który spowodowany jest budową autostrady A1, znacznie wpłynął na jego pogorszenie.
Znamy plan remontów dróg w Piotrkowie
Urzędnicy przedstawili plan remontów dróg na rok 2017. Środki, które zostały zabezpieczone na ten cel w budżecie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta to 4 mln 400 tys. zł.
Dlaczego na naprawę dziur brakuje pieniędzy?
(List do redakcji) Chciałbym się odnieść do tematu dziur na ulicach Piotrkowa i braku funduszy na ich naprawę. Stwierdzam, że przyczyną powyższego jest ewidentny brak nadzoru urzędników nad firmą wykonującą naprawy.
W związku z dziurami powstałymi w nawierzchniach dróg w wyniku mrozów i śniegów, drogowcy łatają, frezują i uzupełniają asfaltem piotrkowskie ulice. Jedną z nich jest ulica Kobyłeckiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat