Artykuły do tagu: Napad

Napadnięta piotrkowianka oskarża łódzkich policjantów o bierność [AKTUALIZACJA]
Piotrkowianka krytykuje na Facebooku łódzkich policjantów w związku z ich zachowaniem w sprawie pobicia i grożenia jej śmiercią. Pani Ola studiuje w Łodzi i w poniedziałek rano wracając do domu została zaczepiona przez nieznanego mężczyznę, który - jak wynika z jej relacji - próbował wykorzystać ją seksualnie. Zaczął ją szarpać, grozić, wreszcie bić. – W życiu nie spotkało mnie coś równie obrzydliwego i przerażającego – pisze na swoim profilu. Piotrkowianka szczegółowo opisuje całą sytuację i to co działo się później po wezwaniu policji. – Dzisiaj myślę, że nienawidzę tego kraju, w którym żadna ze służb nie potrafiła mi udzielić pomocy i wsparcia – pisze rozżalona. Post udostępniło już kilkadziesiąt tysięcy osób
Atak na taksówkarza w Tomaszowie
W nocy na ulicy Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim został zaatakowany taksówkarz. Sprawcy uderzyli kierowcę i wypchnęli go z samochodu, potem odjechali autem pokrzywdzonego. Po przejechaniu kilkunastu metrów porzucili samochód, wcześniej wybili tylną szybę. Czwórka podejrzewanych została zatrzymana w okolicy miejsca zdarzenia.
By się zemścić, puścili go bez.... majtek
Do policyjnego aresztu trafili trzej radomszczanie, którzy wdarli się do mieszkania, w którym przebywał 42 -latek, zawieźli go do lasu. Tam, grożąc mu kazali mu się rozebrać i nagiego zostawili w lesie.
Sprawca napadu z zarzutami
Sprawca wtorkowego napadu w Piotrkowie z zarzutami rozboju. Przypomnijmy, mężczyzna został zatrzymany kilka minut po dokonaniu napadu na placówkę finansową.
Kolejny napad w Piotrkowie. Sprawca złapany
We wtorek ok. godz. 14 w Piotrkowie doszło do kolejnego napadu na placówkę finansową, tym razem przy ul. Słowackiego. Sprawca został złapany.
Żartował, że napada na bank
Wszedł do placówki bankowej w Piotrkowie i zażądał wydania gotówki. Po chwili powiedział jednak, że to był żart i wyszedł. Teraz tłumaczy się przed policją.
Sprawca napadów na sklepy złapany
Piotrkowska policja zatrzymała 22-letniego sprawcę napadów na sklepy w Kole i Bogdanowie oraz na restaurację McDonald’s w Kargał Lesie. Sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.
Kolejny napad na sklep w naszym powiecie
W środę w Kole, w czwartek w Bogdanowie. W powiecie piotrkowskim doszło do kolejnego napadu na sklep.
Napad na sklep w Kole. Policja szuka sprawcy
Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę we wsi Koło w gminie Sulejów, do tamtejszego sklepu spożywczego wszedł zamaskowany mężczyzna i zażądał wydania gotówki.
Napad na bank w Ręcznie. Ten co zwykle
Czwartkowe przedpołudnie, do banku w Ręcznie wchodzi młoda kobieta. W placówce nie ma nikogo, kobieta od progu woła „halo, dzień dobry!”, nagle zza zaplecza wyłania się zamaskowany mężczyzna. 20 października doszło do napadu w placówce bankowej w Ręcznie. Ta sama miejscowość, ten sam bank, trzeci napad, licząc od 2011 roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat