Artykuły do tagu: Napaść

W powiecie tomaszowskim znów pobito obcokrajowca
Działania policjantów z Tomaszowa Mazowieckiego i Rokicin doprowadziły do zatrzymania 26-letniego mieszkańca gminy Ujazd, który odpowie przed sądem za rozbój na obywatelu Ukrainy.
Tolerancyjny jak piotrkowianin
Młoda mama dwojga dzieci nie zostaje obsłużona w sklepie. Chwilę później piotrkowianka słyszy wulgaryzmy pod swoim adresem ze strony robotnika pracującego na rusztowaniu. Czy powodem tak skandalicznych zachowań był kolor włosów kobiety?
Pobili kolegę ze szkoły
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie zatrzymali dwóch 17-latków, którzy pobili swojego 16-letniego znajomego. Wszyscy są uczniami jednej z opoczyńskich szkół średnich.
Groził rodzinie śmiercią, napadł na policjantów
Agresywnego 21-latka zatrzymali policjanci z Opoczna. Mężczyzna groził śmiercią swojej rodzinie, a do interweniujących funkcjonariuszy mierzył z przedmiotu przypominającej broń oraz latarki z paralizatorem. Ponadto próbował atakować policjantów drewnianą pałką, a także kopał i uderzał pięściami.
Z tasakiem na policjantów
Policja zatrzymała 33-latka, który podczas interwencji zaatakował mundurowych tasakiem, groził im i ubliżał.
Poszczuła policjantów psami
57-letnia kobieta była wyraźnie niezadowolona, kiedy policjanci odwieźli do domu jej kompletnie pijanego brata. Mężczyzna leżał w przydrożnym rowie niedaleko miejscowości Dobryszyce.
Nie poczęstował papierosem, został pobity
46-latek został pobity i okradziony przez dwóch mężczyzn po tym, jak odmówił poczęstowania ich papierosem.
Zaatakował nożem policjantów
Policjanci, którzy przyjechali na domową interwencję zostali zaatakowani nożem przez jednego z domowników.
Zaatakowali strażników miejskich
Na ulicy Rycerskiej w Piotrkowie dwójka piotrkowian (27 i 30-latek) dopuściła się czynnej napaści na funkcjonariuszy Straży Miejskiej.
22-latka próbowała zabić konkubenta
Próbowała zabić konkubenta, teraz może posiedzieć nawet dziesięć lat.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat