Artykuły do tagu: Napaść

Pobili kolegę ze szkoły
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie zatrzymali dwóch 17-latków, którzy pobili swojego 16-letniego znajomego. Wszyscy są uczniami jednej z opoczyńskich szkół średnich.
Groził rodzinie śmiercią, napadł na policjantów
Agresywnego 21-latka zatrzymali policjanci z Opoczna. Mężczyzna groził śmiercią swojej rodzinie, a do interweniujących funkcjonariuszy mierzył z przedmiotu przypominającej broń oraz latarki z paralizatorem. Ponadto próbował atakować policjantów drewnianą pałką, a także kopał i uderzał pięściami.
Z tasakiem na policjantów
Policja zatrzymała 33-latka, który podczas interwencji zaatakował mundurowych tasakiem, groził im i ubliżał.
Poszczuła policjantów psami
57-letnia kobieta była wyraźnie niezadowolona, kiedy policjanci odwieźli do domu jej kompletnie pijanego brata. Mężczyzna leżał w przydrożnym rowie niedaleko miejscowości Dobryszyce.
Nie poczęstował papierosem, został pobity
46-latek został pobity i okradziony przez dwóch mężczyzn po tym, jak odmówił poczęstowania ich papierosem.
Zaatakował nożem policjantów
Policjanci, którzy przyjechali na domową interwencję zostali zaatakowani nożem przez jednego z domowników.
Zaatakowali strażników miejskich
Na ulicy Rycerskiej w Piotrkowie dwójka piotrkowian (27 i 30-latek) dopuściła się czynnej napaści na funkcjonariuszy Straży Miejskiej.
22-latka próbowała zabić konkubenta
Próbowała zabić konkubenta, teraz może posiedzieć nawet dziesięć lat.
Region: Ugodził kolegę nożem w szyję
W śmiertelnym niebezpieczeństwie znalazł się 38-letni mieszkaniec Radomska ugodzony nożem w szyję. Podejrzany o ten czyn 28-letni bełchatowianin został zatrzymany.
Zaatakowany nożem tomaszowianin nie chciał wydać sprawcy. O 52-latku z licznymi ranami ciętymi policję zawiadomiło pogotowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat