Artykuły do tagu: NSA

Dziś drugi dzień wystawy Rol-Szansa
Dziś pogoda zdecydowanie sprzyja zwiedzaniu wystawy. Od godz. 9.00 przy Kasztelańskiej pojawili się pierwsi goście.
Rol-Szansa: Wicemarszałek powitał wystawców
W samo południe oficjalnego otwarcia wystawy Rol-Szansa dokonał wicemarszałek województwa łódzkiego Marcin Bugajski.
Wiejski chlebek i tradycyjny żur piotrkowski…
Wiejski chleb, miody, kosze z wikliny, prawdziwy piotrkowski żurek… Rol-Szansa trwa w najlepsze.
Piotrków: Rolszansa rozpoczęta
300 wystawców i zapewne tysiące zwiedzających - tak dziś może wyglądać pierwszy dzień kolejnej edycji Rolszansy. Już teraz na terenie koło zamku w Bykach są setki tych, którzy przyszli obejrzeć to co przygotowali dla nich wystawcy.
Rolszansa. Wystawcy już prawie gotowi!
Sprzęt rolniczy już przygotowany! Wiele firm jest gotowych do rozpoczynającej się w sobotę w Piotrkowie kolejnej edycji Wystawy Rolniczo - Handlowej ROLSZANSA. Przez dwa dni na terenie w pobliżu Zamku w Bykach będzie można zobaczyć to co mają do zaprezentowania przedstawiciele ok. 300 firm.
W najbliższy weekend już po raz 20 odbędzie się Rol-Szansa. Jak zwykle na wystawie będzie można oglądać maszyny i urządzenia rolnicze, czy zakupić rośliny.
Zaświeciło “Słoneczko” dla niepełnosprawnych dzieci
Indywidualne programy terapeutyczne, zajęcia rehabilitacyjne i logopedyczne, opieka pedagogów specjalnych, nauka podstawowych czynności oraz fajna, mądra zabawa - to tylko kilka zalet funkcjonującego od niedawna Niepublicznego Specjalnego Przedszkola dla Dzieci Niepełnosprawnych “Słoneczko”, które mieści się w Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjnym “Szansa” w Piotrkowie. Jego jedyną wadą jest... szybkie zapełnienie się wolnych miejsc.
21.04.2011 11:32
Martynka staje na nogi
Dla 4-letniej Martynki i jej rodziców to wielkie szczęście i przede wszystkim ogromna szansa na lepsze życie. Skończy się leżenie w wózku i wyczerpujące noszenie na rękach. Dziecko będzie mogło teraz samodzielnie poznawać świat...
Ponad 300-u wystawców prezentowało się na tegorocznej XIX Promocyjno – Handlowej Wystawie Rolniczej ROL-SZANSA 2010. Zwiedzających, mimo nienajlepszej pogody, jak co roku nie brakowało.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat