Artykuły do tagu: NSA

XXV Rol-Szansa rozpoczęta
Maszyny rolnicze, rośliny ogrodowe, a nawet zwierzęta można kupić podczas rozpoczętej w sobotę XXV Promocyjno-Handlowej Wystawy Rolniczej Rol-Szansa, zorganizowanej przez pracowników piotrkowskiego oddziału Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
Rol Szansa już w ten weekend
Przypominamy, że już w najbliższy weekend odbędzie się XXV Wystawa Promocyjno-Handlowa Rol Szansa. Zwiedzających i kupujących zapraszamy na błonia zamku w Bykach w godz. 8.00 – 16.00.
Rol-Szansa w ostatni weekend sierpnia
XXV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa 2016 zorganizowana zostanie w ostatni weekend sierpnia na błoniach zamku w Bykach.
Budowa „Szansy” oficjalnie rozpoczęta
W piątek oficjalnie rozpoczęła się budowa siedziby Centrum Rehabilitacyjnego „Szansa” w Piotrkowie. Prawdopodobnie za dwa lata podopieczni ośrodka przeprowadza się do nowego obiektu przy ulicy Wolborskiej
Pięć firm chce budować nową Szansę
Pięć firm chce wybudować nową siedzibę Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa w Piotrkowie. We wtorek otwarto oferty.
Jasełka i spotkanie opłatkowe Szansy
Około stu osób wzięło udział w poniedziałkowym spotkaniu opłatkowym Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa zorganizowanym w piotrkowskim hotelu Mercure. Podczas jasełek po raz pierwszy z dziećmi wystąpili w tym roku rodzice. Padły też ważne deklaracje dotyczące budowy nowego obiektu dla Centrum.
Kilkaset osób chce przywrócenia przystanku MZK przy ul. Wysokiej
Ponad 450 podpisów w sprawie przywrócenia kursowania dwóch linii autobusowych zebrali mieszkańcy ulicy Wysokiej oraz rodzice i przyjaciele Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie.
Króliki, kaczki, pawie, ciągniki... XXIV Rol-Szansa
XXIV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol–Szan 2015 tradycyjnie przyciągnęła na błonia zamku w Bykach tłumy zwiedzających.
Rol-Szansa 2015. Sprawdź, jak dojechać na wystawę
XXIV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza rozpoczyna się w sobotę. A zaprasza na nią Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim.
Rol-Szansa coraz bliżej
Już za tydzień na błoniach zamku w Bykach odbędzie się XXIV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat