Artykuły do tagu: NSA

24.04.2018 13:45
Ogrodzili Szansę
Rodzice niepełnosprawnych dzieci z Piotrkowa, gminy Sulejów, Mniszków i Moszczenica stawili się w sobotę przy ul. Wolborskiej 86 z młotami, piłami i wkrętarkami. Wspólnie wybudowali ogrodzenie nowej siedziby Centrum Szansa.
Kup ozdobę i daj szansę chorym dzieciom
Na wyjątkowy kiermasz ozdób świątecznych zaprasza Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Szansa". Dochody ze sprzedaży zostaną przeznaczone na budowę nowej większej siedziby.
XXVI Rol-Szansa rozpoczęta
W sobotę na błoniach zamku w Bykach rozpoczęła się XXVI Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa, organizowana przez pracowników piotrkowskiego Oddziału Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.
W weekend XXVI Rol-Szansa
Już w najbliższy weekend (26/27 sierpnia) na błoniach zamku w Bykach odbędzie się XXVI Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza Rol-Szansa, na którą zaprasza Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim.
Piknik Równych Szans w Piotrkowie
W sobotę 27 maja br. Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" wraz z Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnym "Szansa" już po raz czwarty organizuje Piknik Równych Szans z udziałem dzieci niepełnosprawnych i dzieci z domu dziecka.
Każdy może pomóc Szansie
Ty też możesz pomóc w budowie nowej siedziby piotrkowskiego Centrum Rehabilitacyjnego-Edukacyjnego Szansa, 19 maja w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem "Puk, puk - kto tam?", dochód z imprezy zostanie przeznaczony na budowę ośrodka.
Kiermasz ciast w Szansie
We wtorek i środę rodzice podopiecznych piotrkowskiego Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjnego Szansa zapraszają na kiermasz ciast.
Urząd jednak zapewni transport dzieciom z Szansy
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim ugiął się pod naciskami mediów i presji rodziców, zdecydował, że będzie dowozić niepełnosprawne dzieci do ośrodka Szansa przy ul. Wysokiej. Urzędnicy podjęli decyzję, że przewozy realizować będzie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.
E. Radziszewska: Rzecznik Praw Dziecka zajmie się sprawą dzieci z
Rzecznik Praw Dziecka, wojewoda łódzki i pełnomocnik rządu do spraw osób niepełnosprawnych zajmą się sprawą odmowy przez piotrkowski Urząd Miasta dowozu dzieci niepełnosprawnych do ośrodka "Szansa" w Piotrkowie - zapowiedziała na antenie telewizji NTL Radomsko posłanka Elżbieta Radziszewska. Polityk złożyła już odpowiednie dokumenty w tej sprawie.
Kto zawiezie niepełnosprawne dzieci na zajęcia?
Rodzice piętnaściorga niepełnosprawnych dzieci - podopiecznych Centrum Rehabilitacyjnego Szansa w Piotrkowie - złożyli wniosek do Urzędu Miasta o pokrycie kosztów dowozu ich dzieci na zajęcia. Magistrat odmówił, rodzice są rozgoryczeni. Ponadto - jak mówią - podczas wydawania decyzji popełniono szereg błędów formalnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat