Artykuły do tagu: NATO

Wraca leczenie w uzdrowiskach
Od 15 czerwca uzdrowiska wznawiają swoją działalność. Pacjenci, którzy oczekują na leczenie uzdrowiskowe będą mogli je rozpocząć lub kontynuować w przypadku, gdy byli zmuszeni przerwać leczenie z powodu epidemii.
Ozonator dla ratowników medycznych z Grabicy
Wójt Grabicy Krzysztof Kuliński podjął decyzję o zakupie z gminnego budżetu ozonatora i przekazaniu go zespołowi ratownictwa medycznego stacjonującemu na terenie gminy.
Z powodu koronawirusa wstrzymano wyjazdy do sanatoriów
Do odwołania zawieszono działalność sanatoriów. Jeżeli pacjent posiada potwierdzone przez pracowników wojewódzkiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma się rozpocząć po 14 marca 2020 roku – powinien pozostać w domu. Skierowanie do sanatorium będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących. Pracownicy oddziałów Funduszu telefonują do osób, które miały w najbliższych dniach rozpocząć turnus leczniczy w uzdrowisku, aby poinformować ich o sytuacji.
Czy możemy czuć się bezpiecznie?
Wykład "20 lat Polski w NATO, czy możemy czuć się bezpiecznie" wygłosili dzisiaj w Piotrkowie Trybunalskim gen. broni Waldemar Skrzypczak oraz gen. bryg. Włodzimierz Zieliński.
Wykład dotyczący 20 lat Polski w NATO
Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie zaprasza na wykład generałów Waldemara Skrzypczaka oraz Włodzimierza Zielińskiego zatytułowany "20 lat Polski w NATO, czy możemy czuć się bezpiecznie?". Wykład odbędzie się we wtorek, 2 kwietnia, w auli UJK przy ulicy Słowackiego 114/118. Wstęp wolny.
Żołnierze zaprosili na natowski piknik
Z okazji 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO, w sobotę na terenie jednostki wojskowej w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowano piknik, podczas którego można było z bliska obejrzeć sprzęt, z którego na co dzień korzystają wojskowi.
Lekcji nie będzie, bo nauczycielka jedzie do sanatorium?
Wyjazd nauczycielki do sanatorium wywołuje niepokój tegorocznych maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
  Śmierć na torach w gminie Gorzkowice
26-letni mieszkaniec gminy Gorzkowice zginął w środę rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Gościnna. Pieszy został potrącony przez pociąg pośpieszny relacji Łódź Fabryczna - Kraków Główny.
Ordynator pediatrii przy Roosevelta:
Od początku czerwca w szpitalu Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie funkcjonuje oddział pediatryczny. - To nowoczesny, świetnie wyposażony i funkcjonalny oddział, który przeszedł całkowitą modernizację - mówił w programie " O tym się mówi" na antenie Strefy FM dr Jarosław Cielecki, ordynator jednostki.
28.03.2017 12:07
Piknik NATO w Piotrkowie
W samo południe w centrum miasta rozpoczął się piknik NATO, w którym uczestniczą żołnierze Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat