Artykuły do tagu: NATO

Czy możemy czuć się bezpiecznie?
Wykład "20 lat Polski w NATO, czy możemy czuć się bezpiecznie" wygłosili dzisiaj w Piotrkowie Trybunalskim gen. broni Waldemar Skrzypczak oraz gen. bryg. Włodzimierz Zieliński.
Wykład dotyczący 20 lat Polski w NATO
Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie zaprasza na wykład generałów Waldemara Skrzypczaka oraz Włodzimierza Zielińskiego zatytułowany "20 lat Polski w NATO, czy możemy czuć się bezpiecznie?". Wykład odbędzie się we wtorek, 2 kwietnia, w auli UJK przy ulicy Słowackiego 114/118. Wstęp wolny.
Żołnierze zaprosili na natowski piknik
Z okazji 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO, w sobotę na terenie jednostki wojskowej w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowano piknik, podczas którego można było z bliska obejrzeć sprzęt, z którego na co dzień korzystają wojskowi.
Lekcji nie będzie, bo nauczycielka jedzie do sanatorium?
Wyjazd nauczycielki do sanatorium wywołuje niepokój tegorocznych maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
  Śmierć na torach w gminie Gorzkowice
26-letni mieszkaniec gminy Gorzkowice zginął w środę rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Gościnna. Pieszy został potrącony przez pociąg pośpieszny relacji Łódź Fabryczna - Kraków Główny.
Ordynator pediatrii przy Roosevelta:
Od początku czerwca w szpitalu Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie funkcjonuje oddział pediatryczny. - To nowoczesny, świetnie wyposażony i funkcjonalny oddział, który przeszedł całkowitą modernizację - mówił w programie " O tym się mówi" na antenie Strefy FM dr Jarosław Cielecki, ordynator jednostki.
28.03.2017 12:07
Piknik NATO w Piotrkowie
W samo południe w centrum miasta rozpoczął się piknik NATO, w którym uczestniczą żołnierze Sojuszu Północnoatlantyckiego.
Premier Beata Szydło w Piotrkowie?
28 marca do Piotrkowa w ramach pikniku z NATO przyjadą żołnierze Sojuszu Północnoatlantyckiego. Na miejscu ma się pojawić również minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, niewykluczone, że będzie mu towarzyszyć premier Beata Szydło.
Piknik NATO w Piotrkowie
Kolejne wydarzenie uświetni jubileusz 800-lecia. W Piotrkowie Trybunalskim zorganizowany zostanie piknik NATO. Żołnierze Sojuszu Północnoatlantyckiego do naszego miasta przyjadą 28 marca.
Rozbój w gminnym sklepie. Sprawcy zatrzymani
Dwóch mężczyzn w kominiarkach wtargnęło do sklepu, obezwładnili ekspedientkę gazem i ukradli pieniądze z kasy. Sprawcy zostali spłoszeni przez przypadkowego świadka i odjechali samochodem. Pokrzywdzona powiadomiła policję. Do zdarzenia doszło 12 grudnia około godz. 17.50 na terenie gminy Tomaszów Mazowiecki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat