Artykuły do tagu: N-S

Pokaz mody na zakończenie urodzin ulicy Słowackiego
Kilkanaście modelek w strojach i fryzurach inspirowanych modą lat 20. – oryginalnym pokazem mody zakończyły się 90. urodziny ulicy Słowackiego późnym wieczorem w niedzielę, 18 czerwca. Na tych, którzy wytrwali do końca imprezy czekał jeszcze tort przygotowany przez organizatorów wydarzenia.
05.11.2016 12:18
Nie dotyczy... kogo?
Czytelnik naszego portalu zwrócił nam uwagę na pewien problem … prawny. Na ulicy Wojska Polskiego (przy ul. Zawodzie) w Piotrkowie w związku z budową obwodnicy N-S pojawił się znak zakazu ruchu z dopiskiem NIE DOTYCZY POJAZDÓW BUDOWY I MIESZKAŃCÓW. Mieszkańców czego? – pyta.
Powstanie rondo przy obwodnicy N-S
Trwa budowa obwodnicy N-S. W środę 6 lipca drogowcy wejdą na skrzyżowanie z ul. Twardosławicką, gdzie rozpoczną budowę ronda.
Nowy odcinek obwodnicy, od ul. Modrzewskiego do ul. Wojska Polskiego, ma zaprojektowane dwa ronda. Pierwsze powstanie przy Twardosławickiej, a drugie przy ul. Wojska Polskiego.
Kolejny odcinek obwodnicy w 2016 roku
W 2016 roku piotrkowscy kierowcy pojadą kolejnym odcinkiem obwodnicy. Zapewnił o tym na antenie Strefy FM prezydent miasta, Krzysztof Chojniak.
Co dalej z obwodnicą miasta?
Kiedy wybudowany zostanie kolejny odcinek obwodnicy Piotrkowa? O tym rozmawiano podczas ostatniej sesji Rady Miasta. - Za chwilę przejdziemy do realizacji przedłużenia trasy N-S w kierunku północnym – powiedział prezydent Krzysztof Chojniak.
Piotrków: Na końcu N-S pojawi się „sierżant”
W ciągu dwóch tygodni na drodze N-S przy ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie ma pojawić się dodatkowe ostrzeżenie dla kierowców - tzw. „sierżant”.
Wiadomo już kto wybuduje trzeci odcinek obwodnicy N-S, który połączy ulicę Słowackiego z projektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat