Artykuły do tagu: Muzyka

Starostwo Powiatowe w Radomsku wspólnie z Gminą Masłowice i Gminną Biblioteką Publiczną w Strzelcach Małych organizuje 12 lipca 2009 III Wakacyjny Festyn Powiatowy na stadionie sportowym w Masłowicach. Jest to impreza cykliczna, która odbywa się co roku w innej gminie.
Piotrków: Rozpoczął się V Festiwal Kapel
Rytmy podwórkowych piosenek i niepowtarzalny klimat międzywojennego okresu wielu polskich miast królują podczas tego weekendu w Piotrkowie. Rozpoczął się V Festiwal Kapel Podwórkowych. Do Piotrkowa jak na razie przyjechały 23 zespoły z całego kraju.
Już w najbliższą sobotę ruszy V edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Podwórkowych. Przez dwa dni (23 - 24 maja) w Piotrkowie gościć będzie 25 zespołów z całej Polski.
23 maja ruszy V edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Podwórkowych. Przez dwa dni Piotrków gościć będzie kilkadziesiąt zespołów z całej Polski.
W księgarni „Na Rogu” (ul. Słowackiego 1) można kupić płytę piotrkowskiego barda Krzysztofa Kamińskiego zatytułowaną „Salome”.
2 listopada o godzinie 18:00 PSJ Degress oraz Galeria Off zapraszają na drugie Piotrkowskie Zaduszki Jazzowe, które rozpocznie odegranie na Rynku Trybunalskim tematu "When The Saints Go Marching In". Następnie przeniesiemy się w gościnne mury Gospody Szwejk.
Recital zespołu Rzeszów Klezmer Band, galeria fotografii archiwalnej, koszerne dodatki gastronomiczne i wiele innych atrakcji czeka wszystkich tych, którzy 24 października o godzinie 19:00 przyjdą na ulicę Szewską w Piotrkowie.
17 października (piątek) o 19:30 na scenie klubu Starówka (ul. Łazienna-Mokra 1) zaprezentuje się MAINSTREET QUARTET.
29.08.2008 10:52
Wszystkie dzieci w wieku od 6 do 13 lat, które chcą sprawdzić i rozwinąć swoje umiejętności wokalne, mogą to zrobić na próbach nowego zespołu “Mały gospel”.
Feel: wywiad w wersji audio !
Specjalnie dla fanów grupy Feel z całej Polski, którzy licznie odwiedzają nasz portal zamieszczamy wywiad z Piotrem Kupichą w wersji audio.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat