Artykuły do tagu: Muzyka

Insomnia: Retro DJ’s Party
To była noc muzyczno-towarzyskich wspomnień. W klubie Insomnia 18 lutego zorganizowano Retro DJ’s Party, czyli dawnych wspomnień czar.
Każdy zespół chce się pokazać szerokiej publiczności
Jesienna Pora Rocka zbliża się ku końcowi. Dwa tygodnie temu wystąpili: Symbolic oraz Redrum. Korzystając z okazji postanowiliśmy porozmawiać z jednym z występujących zespołów – kapelą Symbolic i jej wokalistą – Mironem Kowalskim.
Jesienna Pora Rock'a w Piotrkowie
Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na koncerty.
Piotrków: Przedszkolaki uczą się słuchać muzyki
Śpiewają piosenki, słuchają historii kompozytora, uczą się budowy instrumentów muzycznych. Bawiąc się, uczą się, jak słuchać muzyki na żywo. Tak wyglądają audycje muzyczne organizowane przez Piotrkowskie Towarzystwo Muzyczne z myślą o przedszkolakach.
Jazzowy wieczór w piotrkowskim ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na koncert „PGR – Projekt Grzegorza Rogali”, który odbędzie się w piątek, 6 sierpnia w Galerii ODA (ul. Sieradzka 8).
Jak cię widzą, tak cię piszą... - czyli o metalowcach
Noszą zazwyczaj czarne ubrania, glany, łańcuchy, „pieszczochy”, kolczyki, długie włosy.
18 młodych wykonawców z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego
uczestniczyło w zorganizowanym w Domu Nauczyciela VII Festiwalu
Piosenki Europejskiej EUROJEDYNKA.
Melodii wykonanych na akordeonie będą mogli posłuchać wszyscy, którzy odwiedzą dziś piotrkowską Szkołę Muzyczną. Odbywa się tam 14 edycja Regionalnego Konkursu Akordeonowego, w którym udział biorą uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia z województwa łódzkiego.
To będą już 41 Dni Muzyki Kameralnej. Impreza, która rozpocznie się w już jutro organizowana jest przez piotrkowskie muzeum oraz Stowarzyszenie Jazzowe Degress.
II Otwarty Przegląd Zespołów Rockowych
Do Przeglądu mogą przystąpić zespoły amatorskie z całej Polski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat