Artykuły do tagu: Muzyka

2 listopada o godzinie 18:00 PSJ Degress oraz Galeria Off zapraszają na drugie Piotrkowskie Zaduszki Jazzowe, które rozpocznie odegranie na Rynku Trybunalskim tematu "When The Saints Go Marching In". Następnie przeniesiemy się w gościnne mury Gospody Szwejk.
Recital zespołu Rzeszów Klezmer Band, galeria fotografii archiwalnej, koszerne dodatki gastronomiczne i wiele innych atrakcji czeka wszystkich tych, którzy 24 października o godzinie 19:00 przyjdą na ulicę Szewską w Piotrkowie.
17 października (piątek) o 19:30 na scenie klubu Starówka (ul. Łazienna-Mokra 1) zaprezentuje się MAINSTREET QUARTET.
29.08.2008 10:52
Wszystkie dzieci w wieku od 6 do 13 lat, które chcą sprawdzić i rozwinąć swoje umiejętności wokalne, mogą to zrobić na próbach nowego zespołu “Mały gospel”.
Feel: wywiad w wersji audio !
Specjalnie dla fanów grupy Feel z całej Polski, którzy licznie odwiedzają nasz portal zamieszczamy wywiad z Piotrem Kupichą w wersji audio.
Mleko – szczęśliwy raper z Piotrkowa
Trzy lata temu jego piosenkę śpiewało pół Polski. Drugie pół było zszokowane, ale… też ją nuciło. Obok “Kto dogoni psa” nie dało się przejść obojętnie. Twórcą hitu był piotrkowski hiphopowiec Mleko – wtedy bardzo popularny, dziś nieco zapomniany.
Wywiad z Piotrem Kupichą - liderem grupy FEEL
Publiczność pokochała Was od razu, od pierwszego niemal brzmienia, nie mogę więc nie zapytać, jak to się robi? Jak zdobywa się taką sympatię publiczności?
- Nie wiem. Nie mam zielonego pojęcia, na czym to polega. Po części jakby zdajemy sobie sprawę, że wynika to z tego, że gramy dużo i mamy kontakt z publicznością. Zresztą to nas najbardziej cieszy, bo właśnie takie wyjścia na scenę, tak jak te dwa koncerty, które dzisiaj gramy, są czymś, z czego się na maxa cieszymy. Ale jest też jakby ta druga strona, strona medialna, gdzie media też po części muszą cię zaakceptować. Jeśli cię nie zaakceptują, no to będzie o tobie troszeczkę mniej słychać.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat