Artykuły do tagu: MszaTrydencka

Requiem w klasycznym rycie rzymskim
Msza Św. za zmarłych (Requiem) w klasycznym rycie rzymskim odbędzie się 24 listopada (sobota), o godzinie 19:00 w piotrkowskiej farze.
W czwartek kolejna msza trydencka
Kolejna msza trydencka odbędzie się 3 maja w Piotrkowie Trybunalskim. Nabożeństwo w klasycznym rycie rzymskim zostanie odprawione w uroczystość NPM Królowej Polski w Kościele św. Jakuba. Początek o godzinie 16.00.
Msza św. Trydencka w intencji mieszkańców Piotrkowa
21 października 2017 roku (sobota) o godz. 19.00 odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim kolejna msza św. Trydencka. Intencja: za mieszkańców z okazji 800 –lecia miasta.
Msza Trydencka tym razem u Fary
Od marca msze święte w klasycznym rycie odbywać się będą w kościele pw. św. Jakuba Apostoła przy ulicy Krakowskie Przedmieście 2. Kolejna w sobotę 18 marca o 19.30.
Kolejna Msza św. Trydencka w Piotrkowie
Kolejna msza trydencka odbędzie się w sobotę 21 stycznia w piotrkowskim kościele ojców Bernardynów. Coraz więcej osób modli się właśnie podczas takich mszy.
Msza Trydencka w rycie rzymskim
5 listopada w kościele oo. Bernardynów w Piotrkowie odprawiona zostanie msza św. Reuqiem. Będzie to pierwsza od kilkudziesięciu lat w naszym mieście liturgia za zmarłych sprawowana w klasycznym rycie rzymskim. Początek o godz. 20:00
Kolejna Msza św. Trydencka w Piotrkowie
8 października w kościele ojców Bernardynów odbędzie się kolejna w Piotrkowie Msza św. Trydencka. Początek o godzinie 20.00.
Po raz kolejny Msza Trydencka w Piotrkowie
18 czerwca w kościele Bernardynów w Piotrkowie odprawiona zostanie po raz kolejny msza św. w klasycznym rycie rzymskim. Początek o 20.00.
13.05.2016 10:00
Fotografowali kapliczki
Administratorzy profilu na Facebooku "Msza Trydencka w Piotrkowie" opublikowali kilkaset zdjęć kapliczek znajdujących się na terenie naszego regionu.
Msza Trydencka z okazji 1050-lecia chrztu Polski
Cały czas trwają w Polsce obchody jubileuszowe z okazji 1050-lecia Chrztu Polski. Również w Piotrkowie Trybunalskim miały niedawno miejsce wydarzenia upamiętniające ten ważny moment w historii Polski, w których uczestniczył m.in. arcybiskup poznański Stanisław Gądecki - przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat