Artykuły do tagu: Motoryzacja

Automobilklub Piotrkowski zaprasza na Grand Prix Piotrkowa
W niedzielę (28 czerwca) o godzinie 13.00 w Al. Concordii odbędzie się 2. Grand Prix Piotrkowa - IV Runda Pucharu Sprintów Automobilklubu.
Na podwórzu przy ul. Letniej w Piotrkowie stoi fiat 125p, kolor do złudzenia przypomina kultowy yellow bahama...
Podsumowali tegoroczny Motofestyn
Organizatorzy Motofestynu w Moszczenicy podsumowali tegoroczną edycję oraz podziękowali władzom gminy oraz sponsorom za pomoc w organizacji imprezy.
MOTO CARuzela 2015... Co to takiego?
Pomysł narodził się spontanicznie. - Zróbmy coś, czego jeszcze na taką skalę w Piotrkowie nie było - pomyśleli organizatorzy MOTO CARuzeli 2015 – wielkiego pikniku motoryzacyjnego, który ma być wydarzeniem łączącym pasję, edukację i oczywiście świetną zabawę.
V Piknik Motoryzacyjny w Moszczenicy
Zapraszamy na V edycję Pikniku Motoryzacyjno – Rodzinnego, który odbędzie się w najbliższy weekend (23-24 maja) na terenie na terenie Amfiteatru i Stadionu przy ulicy Dworcowej w Moszczenicy.
Konkurs Zręczności Kierowców już w najbliższy piątek!
W piątek (1 maja) o godzinie 11.00 na parkingu oraz drogach dojazdowych do Brico i InterMarche (Al. Sikorskiego) odbędzie się Konkurs Zręczności Kierowców.
Pisk opon na lotnisku w Piotrkowie
Pierwsza runda Pucharu Sprintów Automobilklubu Piotrkowskiego odbyła się w niedzielę na piotrkowskim lotnisku.
Nowy Passat już jest! Zobacz jak wygląda
Wczoraj (27 listopada) w piotrkowskim salonie Volkswagen „Zimny” odbyła się premiera nowego Passata. Jest to już 8 wersja tej popularnej limuzyny.
Warszawa 223 – ostatnia taka w Piotrkowie
Siedemdziesiąt koni pod maską, prędkość maksymalna – 130 km/h, kolor szary, rocznik 1973, trzy biegi do przodu, jeden do tyłu, na chodzie od 42 lat. Na terenie posesji przy ul. Słowackiego w Piotrkowie stoi i przyciąga wzrok fanów motoryzacji. Warszawa 223 - prawdopodobnie ostatnia taka w mieście.
Zręczni kierowcy walczyli o puchary
Automobilklub Piotrkowski był organizatorem imprezy samochodowej pod nazwą Moszczenica Cup.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat