Artykuły do tagu: Motoryzacja

Wola Sprint już w niedzielę
Miłośnicy rajdów samochodowych znów spotkają się na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem w Kamiennej.
KZK z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę przy Centrum Handlowym Echo mogliśmy oglądać zmagania w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet.
Konkurs Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę zapraszamy do oglądania zmagań w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet. Impreza motoryzacyjna odbędzie się przy Centrum Handlowego ECHO.
Parkowanie (prawie) na lotnisku...
…i szybka przesiadka z własnego samochodu wprost do samolotu. Niezwykle wygodne rozwiązanie, prawda? I coraz częściej możliwe. Między innymi dla planujących skorzystać z portu lotniczego Warszawa Modlin. Zastanawiasz się, jak najłatwiej trafić do terminalu pasażerskiego, a potem wrócić do domu po podniebnej podróży? Podpowiadamy.
02.06.2016 14:12
Dbajmy o klimatyzację!
Na dworze skwar nie do zniesienia, a Ty podróżujesz autem? Nie ma lepszego rozwiązania niż klimatyzacja! W dzisiejszych czasach to standard, którego braku większość kierowców nie potrafi sobie wyobrazić. Nie wszyscy jednak wiedzą jak korzystać z klimatyzacji, tak by przynosiła ulgę w upalne dni, ale przy tym nie szkodziła zdrowiu.
Z pasji do motoryzacji - szósty Motofestyn w Moszczenicy
W Moszczenicy odbyła się kolejna edycja Motofestynu. To motoryzacyjno-rodzinna impreza, podczas której na wszystkich przybyłych czekało wiele atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.
Szósta edycja Motofestynu w Moszczenicy
Zapraszamy już w najbliższą sobotę i niedzielę na motoryzacyjno-rodzinny piknik do Moszczenicy. Od rana do wieczora szereg atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.
26.01.2016 06:48
Kupujemy używane auto
Zmiana samochodu to ważna inwestycja. Posiadanie własnego środka lokomocji jest dużym udogodnieniem, a jednocześnie to wizytówka i gwarancja bezpieczeństwa dla jego użytkowników. Dlatego kupując samochód z drugiej ręki, powinniśmy zwracać baczną uwagę na jego stan.
Na Pieszy Rajd w Świat Motoryzacji zapraszają PTTK i Stowarzyszenie Promocji i Edukacji Społecznej „Pokolenie IDEA” - organizator imprezy motoryzacyjnej MOTOCARuzela 2015.
MOTOCARuzela 2015 coraz bliżej
Pomysł narodził się spontanicznie. - Zróbmy coś, czego jeszcze na taką skalę w Piotrkowie nie było - pomyśleli organizatorzy MOTO CARuzeli 2015 – wielkiego pikniku motoryzacyjnego, który ma być wydarzeniem łączącym pasję, edukację i oczywiście świetną zabawę. Taki piknik odbędzie się już wkrótce, bo 5 września, miejsce – lotnisko w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat