Artykuły do tagu: Motofestyn

BIG CYC na finał Motofestynu
"Berlin Zachodni", "Wielka miłość do babci klozetowej" i "Ballada o smutnym skinie" te i inne znane przeboje można było usłyszeć na niedzielnym finale Motofestynu. Amfiteatr w Moszczenicy był wypełniony po brzegi. Z Dżej-Dżejem i Skibą śpiewali zarówno młodzi, jak i ci starsi fani twórczości zespołu.
Motofestyn 2019 w Moszczenicy
Ponad setka miłośników motoryzacji zaprezentowała swoje maszyny podczas pierwszego dnia Motofestynu. Tradycyjnie już do Moszczenicy zjechali fani motocykli, tuningowanych samochodów, zabytkowych pojazdów i szybkich aut. Wystawę zwiedzały tłumy mieszkańców gminy i przyjezdni goście z całego regionu.
Zapraszamy na Motofestyn do Moszczenicy
25 i 26 maja zapraszamy na Motofestyn do Moszczenicy.
Mistrzowski pokaz w Moszczenicy
Kiepska pogoda nie odstraszyła miłośników motoryzacji. W Moszczenicy można było podziwiać m.in. Marcina Głowackiego, mistrza świata w stuncie motocyklowym. Głowacki nazywany "Polish Ninja" zachwycił widzów niesamowitymi akrobacjami, m.in. staniem na głowie w tracie jazdy.
Zapraszamy na Motofestyn do Moszczenicy
W najbliższy weekend (23/24 czerwca) w Moszczenicy odbędzie się ósma edycja Motofestynu.
Motofestyn w Moszczenicy. Dzień drugi
Motoryzacyjny festyn w Moszczenicy trwa. Dziś drugi dzień rozmaitych atrakcji. W programie m.in. turniej rugby, występ kabaretu Weźrzesz oraz koncert zespołu Grzmiąca Półlitrówa.
Motoryzacyjny weekend w Moszczenicy
W Moszczenicy trwa kolejna odsłona Motofestynu. Motoryzacyjno-rodzinna impreza znów przyciągnęła tłumy.
Kolejny Motofestyn w Moszczenicy
27 i 28 maja na terenie przy amfiteatrze w Moszczenicy odbędzie się Motofestyn. W programie znalazły się m.in. koncerty, pokazy, turnieje, wystawa zabytkowych aut i motocykli.
Z pasji do motoryzacji - szósty Motofestyn w Moszczenicy
W Moszczenicy odbyła się kolejna edycja Motofestynu. To motoryzacyjno-rodzinna impreza, podczas której na wszystkich przybyłych czekało wiele atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.
Podsumowali tegoroczny Motofestyn
Organizatorzy Motofestynu w Moszczenicy podsumowali tegoroczną edycję oraz podziękowali władzom gminy oraz sponsorom za pomoc w organizacji imprezy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat