Artykuły do tagu: Motofestyn

Mistrzowski pokaz w Moszczenicy
Kiepska pogoda nie odstraszyła miłośników motoryzacji. W Moszczenicy można było podziwiać m.in. Marcina Głowackiego, mistrza świata w stuncie motocyklowym. Głowacki nazywany "Polish Ninja" zachwycił widzów niesamowitymi akrobacjami, m.in. staniem na głowie w tracie jazdy.
Zapraszamy na Motofestyn do Moszczenicy
W najbliższy weekend (23/24 czerwca) w Moszczenicy odbędzie się ósma edycja Motofestynu.
Motofestyn w Moszczenicy. Dzień drugi
Motoryzacyjny festyn w Moszczenicy trwa. Dziś drugi dzień rozmaitych atrakcji. W programie m.in. turniej rugby, występ kabaretu Weźrzesz oraz koncert zespołu Grzmiąca Półlitrówa.
Motoryzacyjny weekend w Moszczenicy
W Moszczenicy trwa kolejna odsłona Motofestynu. Motoryzacyjno-rodzinna impreza znów przyciągnęła tłumy.
Kolejny Motofestyn w Moszczenicy
27 i 28 maja na terenie przy amfiteatrze w Moszczenicy odbędzie się Motofestyn. W programie znalazły się m.in. koncerty, pokazy, turnieje, wystawa zabytkowych aut i motocykli.
Z pasji do motoryzacji - szósty Motofestyn w Moszczenicy
W Moszczenicy odbyła się kolejna edycja Motofestynu. To motoryzacyjno-rodzinna impreza, podczas której na wszystkich przybyłych czekało wiele atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.
Podsumowali tegoroczny Motofestyn
Organizatorzy Motofestynu w Moszczenicy podsumowali tegoroczną edycję oraz podziękowali władzom gminy oraz sponsorom za pomoc w organizacji imprezy.
24.05.2015 10:05
Tłumy na Moto Festynie
Olbrzymim zainteresowaniem cieszył się tegoroczny Moto Festyn w Moszczenicy. Wczoraj publiczność mogła zobaczyć parady motocyklowe, pokazy i wysłuchać koncertów rockowych i disco polo. Dziś także atrakcji nie brakowało.
Ostatnie przygotowania do Moto Festynu
Już tylko godziny dzielą nas od otwarcia V Pikniku Motoryzacyjno – Rodzinnego, który odbędzie się dziś i jutro na terenie amfiteatru i stadionu w Moszczenicy.
Piknik motoryzacyjny w Moszczenicy
Mszą świętą w kościele św. Jana Pawła II w Piotrkowie rozpoczęło się święto miłośników motorów. Moto Festyn odbędzie się w Moszczenicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat