Artykuły do tagu: Motocykli¶ci

07.12.2018 06:52
Mikołaje na motocyklach
Grupa Motocyklowa Wolbórz ¶więtowała Mikołajki tradycyjnie. Motocykli¶ci urz±dzili sobie rajd po gminnych przedszkolach i obdarowali dzieci słodko¶ciami.
Ryk silników na Jagiellońskiej
W pi±tkowe przedpołudnie odwiedzili nas motocykli¶ci z Klubu Motocyklowego "Gremium MC". Mieszkańcy osiedla Jagiellońska przez kilkana¶cie sekund mogli posłuchać koncertu silników ich maszyn.
Motocykli¶ci przejad± ulicami Piotrkowa
W sobotę (14.04 ) od godziny 15.00 mieszkańcy Piotrkowa na ulicach miasta będ± mogli zobaczyć motocykle. Klub Quo Vadis zorganizuje bowiem dla wszystkich miło¶ników dwóch kółek oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego. Spotkanie rozpocznie się msz± ¶więt± w ko¶ciele ojców Bernardynów.
Wolborscy motocykli¶ci zakończyli sezon
Sympatycy wolborskiej grupy motocyklowej po raz ostatni w tym roku wsiedli na swoje maszyny, by oficjalnie zakończyć i podsumować sezon motocyklowy 2017.
Zawody w największym... wykopie w Europie
Już 17 i 18 wrze¶nia w wyrobisku Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie odbęd± się zawody Red Bull 111 Megawatt. Wy¶cigi hard enduro trzeci raz rozegrane będ± w największym wykopie w Europie. Gwiazd± tegorocznych zmagań będzie jeden z najlepszych zawodników ¶wiata - Polak, Tadeusz Błażusiak.
W sobotę rozpoczynaj± sezon
Piotrkowscy motocykli¶ci rozpoczynaj± sezon. Na najbliższ± sobotę zaplanowali więc mszę ¶więta, paradę motocykli i festyn rodzinny.
Mikołaje wsiedli na motocykle
Zebrali się na parkingu przed Lidlem, żeby wyruszyć w biało-czerwonym peletonie ulicami miasta. Tak mikołajki obchodził Klub Motocyklowy Quo Vadis z Piotrkowa. Motocykli¶ci pamiętali o najmłodszych, rozdawali dzieciom słodycze.
Motocykli¶ci organizuj± zbiórkę krwi dla dzieci
W niedzielę (31 maja) w Przedborzu od 13.00 do 20.00 trwać będzie honorowa zbiórka krwi dla dzieci. Pomysłodawc± i organizatorem akcji s± kluby motocyklowe zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, do którego należy VETERAN CLUB 19-78 Chapter PRZEDBÓRZ MC POLAND.
Motocykli¶ci rozpoczęli sezon
Motocykli¶ci z naszego regionu wzięli w sobotę udział w pierwszym w tym roku zlocie. Sezon mog± więc uznać za otwarty.
Koniec sezonu motocyklowego
Ryk kilkuset silników dało się dzi¶ słyszeć w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie. Motocykli¶ci zakończyli sezon.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat