Artykuły do tagu: Motocykle

Tłumy bawiły na 6. edycji Moto Show Kamieńsk (galeria)
Mieszkańcy Kamieńska i całego regionu tłumnie bawili się w piknikowej atmosferze podczas 6. edycji kamieńszczańskiego Moto Show. Wydarzenie odbywało się pod hasłem "Łączy nas pasja" i zgromadziło kilkudziesięciu wystawców motoryzacyjnych. Przyjechali samochodami i motocyklami różnych marek, zarówno młodych, jak i starych, a tym co połączyło ich, była właśnie - zgodnie z dewizą imprezy - wspólna pasja.
Nowa piotrkowska grupa motocyklowa
Z okazji rozpoczęcia działalności grupy "Łódzkie Motocykle 125ccm- Piotrków Trybunalski" w minioną sobotę do trybunalskiego grodu przyjechało kilkunastu motocyklistów z matczynej grupy z Łodzi.
Motocykle i dobra muzyka przez cały weekend
Od piątku aż do niedzieli (14 – 16 czerwca) Mzurki w gminie Wola Krzysztoporska staną się stolicą motocyklistów i dobrej muzyki. Przez trzy dni będzie się tam bowiem odbywał Zlot Motocyklowy ROCK&SON’S organizowany z okazji 5. rocznicy klubu SONS OF NORTH FG, a zagrają m.in. Turbo i Sexbomba.
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzkowicach
Ponad 200 motocyklistów brało udział w oficjalnym otwarciu sezonu motocyklowego w Gorzkowicach. Na tamtejszej targowicy w sobotę (27 kwietnia) zorganizowano piknik motoryzacyjny.
Motocykle i rockowe brzmienie w Piotrkowie
Ok. 200 motocykli przejechało po godzinie 16:00 przez centrum Piotrkowa. Tak rozpoczął się trzeci dzień urodzin ulicy Słowackiego. W niedzielę swoje święto obchodziło też Radio Strefa FM. Od powstania piotrkowskiej rozgłośni w tym roku minęło już 26 lat.
Sezon motocyklowy w Piotrkowie oficjalnie rozpoczęty
Kilkaset maszyn przejechało ulicami miasta. Podczas inauguracji sezonu kwestowano na rzecz Lilianki Borkowskiej, dziewczynki chorej na złośliwy nowotwór mózgu.
Motocyklowa parada na zakończenie sezonu
W sobotnie popołudnie 5 października do Piotrkowa zjechali miłośnicy motocykli, by uroczyście zakończyć tegoroczny sezon.
Parada motocykli ulicami miasta
Motocykle opanowały Piotrków. Liczni sympatycy ryczących silników i wiatru we włosach zgromadzili się w sobotnie popołudnie pod Focusem, by wspólnie przejechać na Stare Miasto.
24.04.2013 10:00
Na motory już czas
W sobotę wolborscy motocykliści oficjalnie rozpoczęli sezon.
Motocykle opanowały TRZY MORGI
Kilkudziesięciu miłośników motocykli z regionu łódzkiego przyjechało do Trzech Morgów na MOTO PIKNIK. To wskrzeszenie tradycji sprzed lat, gdy zloty odbywały się w Sulejowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat