Artykuły do tagu: Moszczenica

Andrzej Kowara z Moszczenicy pod Piotrkowem walczy o prawo do widzeń i opieki nad własną córką. Przeciwna jest rodzina zastępcza, w której przebywa teraz dziewczynka, jak i szkoła, w której się uczy.
Pijani rodzice opiekowali się swoja 2,5 letnią córeczką. Dyżurnego piotrkowskiej komendy o niepokojących podejrzeniach około 21.30 powiadomili czujni sąsiedzi. Z informacji wynikało, że nietrzeźwi rodzice opiekują się małym dzieckiem.
Modernizację drogi wojewódzkiej 716 uważa wójt gminy Moszczenica Bogusław Lech za jedno z najważniejszych zadań inwestycyjnych zarówno w 2008 roku jak i w przyszłym roku.
Moszczenica: Śmiertelne potrącenie rowerzystki
46-letnia rowerzystka poniosła śmierć na miejscu. Jej towarzyszka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Obie kobiety zostały potrącone przez nadjeżdżający samochód. Do tragedii doszło wczoraj po południu w Moszczenicy.
Pijany 50-letni mężczyzna strzelał z broni palnej do pojazdu rolniczego. Do tego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w gminie Moszczenica.
Mieszkańcy gminy Moszczenica są wstrząśnięci tragedią, do której doszło na drodze gminnej we wsi Gazomia. Młody, bo zaledwie 20-letni kierowca, potrącił 34-letniego rowerzystę, mieszkańca tej samej gminy.
Moszczenica: Nowy asfalt na drodze wojewódzkiej
Zaoszczędzone pieniądze na łagodnej zimie wydano na poprawę nawierzchni drogi wojewódzkiej z Moszczenicy do Bab. Jak przyznaje wójt Moszczenicy Bogusław Lech była to inicjatywa Zarządu Dróg Wojewódzkich, ale samorząd gminy wielokrotnie sugerował poprawę nawierzchni tej drogi.
O tym, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, przekonał się 20-letni mieszkaniec gminy Moszczenica. Wujek mężczyzny podczas nieobecnosci właściciela sprzedał dwa wozy konne i bramę wjazdową prowadzącą do domu 20-latka, którym miał się opiekować.
Moszczenica: Nowe oblicze szkoły w Gazomi
Nowy wystrój dzięki odnowieniu ścian, słoneczne klasy po wymianie okien i bezpieczny dojazd do szkoły. To zadanie jakie w okresie dwóch wakacyjnych miesięcy realizowane jest w Szkole Podstawowej w Gazomi Starej w gminie Moszczenica. Pierwszy dzwonek już za kilka dni, a tymczasem pracy przy remoncie pozostało dużo. Czy zdążą na czas? Dyrekcja placówki jest o tym przekonana.
Moszczenica:  Zatrzymał się na schodach sklepu
Za szybko jechał i nie wyrobił na łuku drogi i prawie wjechał do sklepu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat