Artykuły do tagu: Moryca

Raport komisji w sprawie wypadku na przejeździe w Piotrkowie
Wracamy do mglistego poranka z 8 listopada 2016 roku, gdy 31-letni mieszkaniec Rozprzy w powiecie piotrkowskim – w drodze do pracy - ginie na przejeździe kolejowym przy ulicy Moryca w Piotrkowie Trybunalskim. Czy śledczy zbliżają się do wyjaśnienia przyczyn tragedii – pytają dziennikarze Telewizji NTL Radomsko?
23.05.2016 08:43
Na Moryca paranoja trwa
Na Moryca w Piotrkowie bez zmian. Od 16 lat przejazd kolejowy jest zamykany – na kłódkę – na noc. Od lat na taki stan rzeczy narzekają mieszkańcy tej części miasta.
Wypadek na skrzyżowaniu Krakowskie Przedmieście/Moryca
Na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i Moryca w Piotrkowie doszło w niedzielę wieczorem do wypadku.
Peugeot dachował na drodze między Rozprzą a Piotrkowem
Na drodze krajowej nr 91 pomiędzy ulicami Moryca a Eryka w Piotrkowie doszło w środę (15 kwietnia) ok. godz. 16 do wypadku drogowego.
01.12.2014 10:57
Kolejny wypadek na DK 91
Na wysokości skrzyżowania DK 91 z ulicą Moryca w Piotrkowie zderzyły się 2 samochody osobowe. Jedna osoba została ranna.
Dwie osoby ranne w wypadku
W niedzielę (23 listopada) około godziny 18.00 na DK 91 w Piotrkowie (przy skrzyżowaniu z ulicą Moryca) doszło do wypadku drogowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat