Artykuły do tagu: Modrzewskiego

W Wolborzu będą dwa ronda
Na głównej ulica miasta - ul. Modrzewskiego - coraz większy ruch samochodowy, tworzą się korki, coraz częściej dochodzi do wypadków i kolizji, szczególnie na niebezpiecznym skrzyżowaniu Modrzewskiego, Polnej i Sportowej, przy Biedronce i budowanej myjni samochodowej. Czy rozwiązaniem będzie budowa rond w tym miejscu?
Wypadek na Modrzewskiego w Piotrkowie. 29-latka trafiła do szpitala
Do wypadku doszło w piątek rano na skrzyżowaniu ulic Źródlana i Modrzewskiego w Piotrkowie. Ranna została 29-letnia mieszkanka miasta.
Jechał pod prąd. Miał 2,5 promila
2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca zatrzymany przez policjanta na ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie. Piotrkowianin stracił prawo jazdy.
Awaria wodociągu w Piotrkowie
W niedzielę wieczorem doszło do awarii sieci wodociągowej w północnej części Piotrkowa.
W poniedziałek otworzyli obwodnicę
W poniedziałek oddany dla ruchu został czwarty odcinek obwodnicy miasta N-S.
Obwodnica nadal zamknięta dla ruchu [AKTUALIZACJA]
Tak jak zapowiadali urzędnicy w poniedziałek rano odbył się odbiór techniczny nowo wybudowanego odcinka obwodnicy miejskiej – od ul. Modrzewskiego do Wojska Polskiego.
Prace przy budowie kolejnego odcinka obwodnicy (od Modrzewskiego do Wojska Polskiego) miały potrwać do końca października.
30.08.2016 13:02
Dobre i złe wiadomości
Dobra wiadomość jest taka, że powstaje kolejny odcinek obwodnicy miasta. Zła? W zachodniej części Piotrkowa znów (chociaż krótko) nie będzie wody. Do tego zamknięty zostanie odcinek ulicy Wojska Polskiego, być może nawet na miesiąc (może krócej).
Nie udzielił pomocy małemu chłopcu
Pięcioletni chłopiec nagle wybiegł na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód. Do zdarzenia doszło na ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie.
Połączą Modrzewskiego z Wojska Polskiego. Budowa ruszy jeszcze w kwietniu
W drugiej połowie kwietnia ruszą prace związane z budową kolejnego odcinka obwodnicy miasta – nowy odcinek połączy ulice Modrzewskiego i Wojska Polskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat