Artykuły do tagu: Mistrzostwa

Osiem medali, w tym dwa złote, zdobyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego w Mistrzostwach Polski Juniorów, które w czasie weekendu odbyły się w hali Relax.
Kolejne sukcesy zapaśników AKS-u
Osiem medali (w tym dwa złote) zdobyli zawodnicy tego klubu w mistrzostwach Polski juniorów, które w czasie weekendu odbyły się w Piotrkowie. Piotrkowscy zawodnicy okazali się zdecydowanie najlepsi także w klasyfikacji drużynowej.
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym odbędą się w najbliższą sobotę w piotrkowskiej hali Relax.
16-stu zawodników z KKS Ruch Piotrków Trybunalski przeszło eliminacje do Mistrzostw Polski w Badmintonie we wszystkich grupach młodzieżowych.
Z udziałem reprezentacji Komend Powiatowych i Miejskich Państwowej Straży Pożarnej w hali sportowej „Relaks" przy ul. Batorego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał X Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat