Artykuły do tagu: MistrzostwaŚwiata

 Mateusz Bernatek szlifuje formę przed mistrzostwami świata
Reprezentant AKS Piotrków Trybunalski i AKS Madej Wrestling Team, aktualny wicemistrz świata w zapasach w stylu klasycznym przygotowuję się w Hiszpanii do październikowych mistrzostw świata, które odbędą się na Węgrzech.
Zawodniczki piotrkowskiego zespołu pojadą na mistrzostwa świata
Cztery szczypiornistki BHT GRU JUKO Piotrków Trybunalski, lidera PGNiG Summer Superligi, zostały powołane do reprezentacji Polski, która weźmie udział Mistrzostwa Świata w Plażowej Piłce Ręcznej w rosyjskim Kazaniu.
Będzie Strefa Kibica w Rynku Trybunalskim
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej rozpoczną się w czwartek 14 czerwca w Moskwie. Wielkie piłkarskie emocje związane z meczami biało-czerwonych będzie można przeżywać również w Piotrkowie Trybunalskim. Jedną z najpopularniejszych form kibicowania jest gromadzenie się miłośników piłki nożnej w strefach kibica. W całym kraju powstanie takich miejsc kilkadziesiąt. W Piotrkowie reprezentację Polski będzie można wspierać w Rynku Trybunalskim.
Najlepsi juniorzy na świecie będą się ścigać w tomaszowskiej Arenie Lodowej
To będzie największa, tegoroczna łyżwiarska impreza w Polsce. W piątek, 2 marca w tomaszowskiej Arenie Lodowej rozpoczną się ISU Mistrzostwa Świata Juniorów w Short Tracku.
Możesz pomóc w organizacji Mistrzostw Świata
Od niedawna kibice z całej Polski mogą dopingować najlepszych łyżwiarzy na świecie, nie wyjeżdżając poza granice naszego kraju. Wszystko to dzięki otwartej w ubiegłym roku w Tomaszowie Mazowieckim Arenie Lodowej. Na początku marca czekają nas kolejne zmagania na najwyższym światowym poziomie. Wy także możecie pomóc przy organizacji tego dużego przedsięwzięcia.
Tomasz Hajto wierzy w sukces na Mistrzostwach Świata
Za kilka godzin losowanie grup w finałach piłkarskich Mistrzostw Świata. Jakich trzech rywali wylosuje Polska, i kogo wylosować byłoby najlepiej? Głos na ten temat w radiowym Maglu zabrali byli reprezentanci kraju.
Już za trzy lata Mistrzostwa Świata!
Takiej imprezy jeszcze w naszym regionie nie było. Mistrzostwa Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Szybkim w 2020 roku odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim. Członkowie Rady Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej postanowili, że impreza odbędzie się w powstającej tam Arenie Lodowej, będącej pierwszym w Polsce krytym torem łyżwiarskim.
Nasi powalczą o kwalifikacje olimpijskie
Piotrkowscy zapaśnicy Radosław Grzybicki i Mateusz Bernatek powalczą o medale podczas Mistrzostw Świata w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbędą się 5-10 września w Las Vegas. To będzie też pierwsza szansa, żeby wywalczyć awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro.
IV Śmigłowcowe Mistrzostwa Świata
- czyli spotkanie wojsk Układu Warszawskiego i NATO na piotrkowskim niebie

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat