Artykuły do tagu: Milion

Rekordowa wygrana w Eurojackpot w powiecie piotrkowskim. Zwycięzca zgarnie prawie 200 mln zł!
Totalizator sportowy poinformował w specjalnym komunikacie prasowym, że główna wygrana w loterii Eurojackpot trafi do Polski. Szczęśliwiec, który skreślił właściwe liczby zgarnie równowartość 193 396 500,00 zł. Wygraną odnotowano w jednej z miejscowości powiatu piotrkowskiego.
Duże pieniądze dla
Ponad milion złotych dofinansowania otrzyma I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim. Dokumenty potwierdzające decyzję Zarządu Województwa Łódzkiego zostały przekazane w czwartek dyrekcji szkoły.
Szczęściarz w Radomsku. Wygrał prawie sześć milionów złotych!
5 milionów 815 tysięcy 561 złotych i 60 groszy - dokładnie tyle wygrał mieszkaniec Radomska w piątkowej loterii Eurojackpot.
Piotrkowianin w Milionerach!
Łukasz Świderek, mieszkaniec Piotrkowa wygrał 40 tysięcy złotych w teleturnieju „Milionerzy” emitowanym na antenie telewizji TVN. Mało brakło, a pan Łukasz wzbogaciłby się o 75 tysięcy złotych.
Znaleźli marihuanę wartą ponad milion złotych
Narkotyki warte milion złotych ujawnili policjanci z Ruśca i Bełchatowa. W sumie mundurowi znaleźli 31 kilogramów suszu marihuany. Policjanci znaleźli także 100 tysięcy złotych. Za kratki trafiły już trzy osoby.
Coraz więcej milionerów
Ponad sześćdziesięciu milionerów mieszka w naszym regionie. To znaczy - coraz więcej.
Na co wydałbyś 40 milionów złotych?
Już dziś kolejna szansa na wylosowanie „szóstki” w Lotto i wygranie fortuny. Jest szansa, że w przypadku wytypowania zwycięskich liczb padnie rekordowa wygrana. 40 milionów złotych to bez wątpienia suma, która działa na wyobraźnię.
Kolejny milioner w województwie łódzkim!
Po sobotnim losowaniu Lotto okazało się, że główna wygrana - 2 mln złotych padła w Szczercowie.
Przy Słowackiego wygrał 18 milionów złotych!
Kolejny Lottomilioner w Piotrkowie. Prawie 18 milionów złotych wygrał wczoraj gracz, który trafnie wytypował sześć szczęśliwych liczb.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat