Artykuły do tagu: Mierzyn

Takiego meczu w Mierzynie już nie będzie
LKS Mierzyn przegrał z Łódzkim Klubem Sportowym 0:5 (0:0) w spotkaniu 14. kolejki IV ligi łódzkiej. Piłkarskie zmagania rozpoczęły się o 15:00. Znacznie wcześniej rozpoczął się ten dzień dla policjantów i organizatorów spotkania.
18.10.2013 08:11
Mobilizacja w Mierzynie
Jeszcze kilkanaście miesięcy temu działacze i piłkarze LKS Mierzyn nie przypuszczali, że kiedykolwiek przyjdzie im się zmierzyć w ligowym spotkaniu z dwukrotnym mistrzem Polski - Łódzkim Klubem Sportowym.
ŁKS przyjedzie do Mierzyna i Moszczenicy?
Wszystko wskazuje na to, że LKS Mierzyn i Włókniarz Moszczenica zdecydują się na grę z Łódzkim Klubem Sportowym na własnym boisku. Oba kluby z powiatu piotrkowskiego miały wątpliwości czy zorganizować mecze z ŁKS.
W Mierzynie kłócą się o piłki
Spór o przelatujące przez płot piłki. Brzmi to groteskowo, ale ten problem od trzech lat spędza sen z powiek mieszkańcom Mierzyna. Za jedną z bramek nowego stadionu jest prywatna działka, której właścicielka nie chce oddawać przelatujących piłek.
Mierzyn zagra w IV lidze!
Nie będzie spotkań barażowych o IV ligę łódzką. Z rozgrywek wycofał się bowiem Włókniarz Pabianice. To oznacza, że ŁZPN odwołał zaplanowane wcześniej baraże, w których miały rywalizować: LKS Mierzyn, Start Brzeziny i Widok Skierniewice. Drużyny z Mierzyna, Brzezin i Skierniewic zagrają więc w IV lidze łódzkiej bez konieczności rozgrywania gier barażowych.
Trzy osoby zginęły na miejscu, kobieta zmarła w szpitalu [video]
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 7 maja około 20.00 na obwodnicy Zalewu Cieszanowickiego między Mierzynem a Trzepnicą w powiecie piotrkowskim.
Od ćwierć wieku ksiądz Stanisław służy wiernym
Jubileusz 25-lecia święceń kapłańskich obchodził w ubiegłą niedzielę Stanisław Masłowski, proboszcz parafii w Mierzynie.
W Mierzynie oddano do użytku nowy stadion.
W kolejnym sezonie piłkarze z Mierzyna w gminie Rozprza będą grać na nowym boisku.
Mierzyn: W pożarze zginął 56-letni mężczyzna
Dziś rano w wyniku pożaru zginął 56-letni mężczyzna. - Szwagier przywiózł mu śniadanie i zauważył, że dymi się z okien. Poinformował straż. Jego, spalonego znaleźli na wersalce. Razem z nim chodziłem do szkoły – opowiada sąsiad tragicznie zmarłego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat