Artykuły do tagu: MiejskiOśrodekPomocyRodzinie

Rusza dodatkowy punkt przyjmowania wniosków do MOPR-u
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie uruchamia dodatkowy punkt przyjmowania wniosków. Od 1 sierpnia wszystkie dokumenty będzie można składać zarówno w Zespole świadczeń Rodzinnych przy ul. Sienkiewicza 16a, jak i w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej.
Mieszkańcy mają problem z zasiłkami
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie zmienił sposób wypłacania świadczeń i zasiłków. Od lutego 2018 roku nie można już wypłacić pieniędzy w kasach przy ulicy Próchnika 34 czy ulicy Sienkiewicza 16. Osoby, które nie posiadają rachunków bankowych, wszystkie świadczenia muszą pobierać w formie tzw. kart przedpłaconych.
Już w najbliższy piątek (29 maja) odbędą się X Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie przygotował wiele atrakcji. Zapraszamy!
Ilu piotrkowian korzysta z pomocy społecznej?
Ponad 7 tysięcy osób z Piotrkowa skorzystało w zeszłym roku z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Pomoc finansowa sięgnęła ponad 13 mln zł, a lwia cześć tej sumy to pieniądze z budżetu państwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat