Artykuły do tagu: Michałów

Pożar dostawczaka w Michałowie
Do pożaru samochodu dostawczego doszło w czwartek około godziny 5 rano na ulicy Południowej w Michałowie.
Sprawa właściciela fermy lisów trafi do prokuratury?
Po tym, jak na polu przy fermie futrzarskiej w Michałowie znaleziono zmielone szczątki zwierząt, powiatowy lekarz weterynarii wszczął kontrolę. Paweł Śpiewak nie wyklucza złożenia zawiadomienia do prokuratury w tej sprawie.
Szczątki zwierząt na polach pod Piotrkowem
Skóry, zęby, kłęby sierści, wszystko zmieszane z odchodami – to wszystko leży rozrzucone na polu w Michałowie tuż za Piotrkowem. O znalezisku poinformowali nas członkowie Fundacji Viva.
Kurczowo trzymał się szyn kolejowych. Pomoc przyszła w ostatniej chwili
Wolborscy dzielnicowi uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło w okolicach torów kolejowych w pobliżu Michałowa.
Zbudują ulicę Sezamkową
Wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek podpisał kilka dni temu umowę na budowę drogi w Michałowie, chodzi o ul. Sezamkową.
Kto naprawi drogę w Michałowie?
Nadal nie wiadomo, kto naprawi drogę w Michałowie zniszczoną przez ciężki sprzęt podczas budowy ekspresowej "ósemki".
Mieszkańcy walczą o remont zniszczonej drogi
Mieszkańcy Michałowa w powiecie piotrkowskim walczą o remont drogi powiatowej Michałów - Jarosty zniszczonej podczas remontu krajowej ósemki. - Firma, która przebudowywała tę jezdnię do standardu drogi ekspresowej naprawiła zaledwie niewielki fragment naszej drogi, podczas gdy cała droga liczy ponad 4 kilometry – informuje słuchacz Strefy FM.
Michałów: Groźny wypadek na terenie cegielni
Rano w Michałowie doszło do groźnego wypadku. Na terenie miejscowej cegielni maszyna do mielenia gliny spowodowała poważne obrażenia nogi jednego z pracowników. Poszkodowany śmigłowcem został przetransportowany do łódzkiego szpitala.
Droga w Michałowie dziurawa - będzie remont?
Ludzie skarżą się, że ciężarówki z budowy drogi krajowej nr 8 rujnują jezdnię w Michałowie. Jest jednak światełko w tunelu. Po przesłaniu naszych zdjęć do wykonawcy prac, ten zadeklarował że droga być może będzie naprawiona.
Wielkie ciężarówki rozjeżdżają Michałów
Powracamy do sprawy mieszkańców Michałowa i zniszczonej drogi przez wieś.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat