Artykuły do tagu: Michałów

Sprawa właściciela fermy lisów trafi do prokuratury?
Po tym, jak na polu przy fermie futrzarskiej w Michałowie znaleziono zmielone szczątki zwierząt, powiatowy lekarz weterynarii wszczął kontrolę. Paweł Śpiewak nie wyklucza złożenia zawiadomienia do prokuratury w tej sprawie.
Szczątki zwierząt na polach pod Piotrkowem
Skóry, zęby, kłęby sierści, wszystko zmieszane z odchodami – to wszystko leży rozrzucone na polu w Michałowie tuż za Piotrkowem. O znalezisku poinformowali nas członkowie Fundacji Viva.
Kurczowo trzymał się szyn kolejowych. Pomoc przyszła w ostatniej chwili
Wolborscy dzielnicowi uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło w okolicach torów kolejowych w pobliżu Michałowa.
Zbudują ulicę Sezamkową
Wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek podpisał kilka dni temu umowę na budowę drogi w Michałowie, chodzi o ul. Sezamkową.
Kto naprawi drogę w Michałowie?
Nadal nie wiadomo, kto naprawi drogę w Michałowie zniszczoną przez ciężki sprzęt podczas budowy ekspresowej "ósemki".
Mieszkańcy walczą o remont zniszczonej drogi
Mieszkańcy Michałowa w powiecie piotrkowskim walczą o remont drogi powiatowej Michałów - Jarosty zniszczonej podczas remontu krajowej ósemki. - Firma, która przebudowywała tę jezdnię do standardu drogi ekspresowej naprawiła zaledwie niewielki fragment naszej drogi, podczas gdy cała droga liczy ponad 4 kilometry – informuje słuchacz Strefy FM.
Michałów: Groźny wypadek na terenie cegielni
Rano w Michałowie doszło do groźnego wypadku. Na terenie miejscowej cegielni maszyna do mielenia gliny spowodowała poważne obrażenia nogi jednego z pracowników. Poszkodowany śmigłowcem został przetransportowany do łódzkiego szpitala.
Droga w Michałowie dziurawa - będzie remont?
Ludzie skarżą się, że ciężarówki z budowy drogi krajowej nr 8 rujnują jezdnię w Michałowie. Jest jednak światełko w tunelu. Po przesłaniu naszych zdjęć do wykonawcy prac, ten zadeklarował że droga być może będzie naprawiona.
Wielkie ciężarówki rozjeżdżają Michałów
Powracamy do sprawy mieszkańców Michałowa i zniszczonej drogi przez wieś.
Michałów: GDDKiA nie wyremontuje drogi
Złe wiadomości dla mieszkańców Michałowa i Jarost.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat