Artykuły do tagu: MiastPartnerskich

Kierowca zderzył się z sarną
Przy ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie kierowca BMW uderzył w sarnę, która wybiegła na jezdnię. Na szczęście nic mu się nie stało.
Międzynarodowe święto kultury w Piotrkowie Trybunalskim
Występy rosyjskich zespołów Mozaika i Kudykina Gora zainaugurowały V Festiwal Kultury Miast Partnerskich. Oprócz formacji pochodzących z Kostromy na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim wystąpiły również grupy z innych partnerskich miast Piotrkowa.
Koncert Galowy Festiwalu Miast Partnerskich [AKTUALIZACJA]
Zespoły z 9 państw europejskich można było zobaczyć i usłyszeć podczas Koncertu Galowego IV Festiwalu Miast Partnerskich jaki odbywał się w Piotrkowie.
Festiwal Miast Partnerskich.  [AKTUALIZACJA]
W Rynku Trybunalskim rozpoczął się Festiwal Miast Partnerskich. W sobotę impreza ta połączona jest z Dniem Samorządu Terytorialnego. Można więc było posłuchać dobrej muzyki i dowiedzieć się czegoś od urzędników miejskich np. co trzeba zrobić, aby złożyć wniosek do Budżetu Obywatelskiego.
Ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie. Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
Dzięki reakcji przypadkowego świadka policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 55-letni mężczyzna kierował fiatem, mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
Drugi dzień III Festiwalu Miast Partnerskich
Powoli dobiega końca III Festiwal Miast Partnerskich. Dziś o 16:00 w piotrkowskim amfiteatrze rozpoczął się koncert galowy, na którym występują zespoły z zaprzyjaźnionych z Piotrkowem miast. Za nami występy grup m.in. z rosyjskiej Kostromy, litewskiego Mariampola i chorwackiej Petrinji. Zapraszamy do obejrzenia galerii!
Ruszył III Festiwal Miast Partnerskich
Dziś w galerii Focus Mall rozpoczął się III Festiwal Miast Partnerskich. Program pierwszego dnia imprezy jest wypełniony przez koncerty, które potrwają do 18:00. Przed piotrkowską publicznością prezentują się artyści z sześciu państw.
Parada Miast Partnerskich przeszła przez centrum Piotrkowa
Paradą ulicami Piotrkowa rozpoczął się II Festiwal Kultury Miast Partnerskich. Mieszkańcy miasta mogli podziwiać przedstawicieli kilku państw w barwnych strojach idących ulicą Słowackiego, uliczkami Starego Rynku aż do Centrum Idei Ku Demokracji.
II Festiwal Kultury Miast Partnerskich
W ostatni weekend maja (30-31) w Piotrkowie odbędzie się II Festiwalu Kultury Miast Partnerskich
Fragment ulicy Miast Partnerskich będzie drogą krajową
Już niebawem kilka fragmentów dróg w Polsce może uzyskać status dróg krajowych. Między innymi będzie to być fragment ulicy Miast Partnerskich w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat