Artykuły do tagu: Meszcze

Strażackie 9,98 coraz bliżej
Strażackie 9,98 km Bieg&Rower odbędzie się 2 czerwca na terenie urokliwych lasów Leśnictwa Meszcze. To już czwarta edycja tej imprezy.
Co z autobusami na trasie Piotrków-Meszcze?
Mieszkańcy Piotrkowa mają problem z dojazdem do Meszcz. Do północno-wschodnia części miasta kursuje jedynie autobus linii 2, który w dni robocze jeździ tam tylko do godziny 16.00, zaś w weekendy wcale.
Martwy dzik w lesie przy Wolborskiej
Martwego dzika w lesie przy ul. Wolborskiej (kierunek Meszcze) znalazł w czwartek przed godziną 8.00 mieszkaniec Piotrkowa. Mężczyzna natychmiast powiadomił strażników miejskich, którzy wraz z lekarzem weterynarii mieli zająć się sprawą.
Zderzenie aut na S8 [AKTUALIZACJA]
Trzy samochody osobowe zderzyły się na drodze ekspresowej S8 w Meszczach. Jedna osoba trafiła do szpitala. To nie jedyna kolizja w okolicach Piotrkowa.
Trzecie Strażackie 9,98 km na pomoc Maćkowi z Kosowa
Strażackie 9,98 km coraz bliżej. Trzecia edycja biegu i wycieczki rowerowej rusza 29 kwietnia o godz. 12.00. Do pokonania będzie dystans 9,98 km. Zamiast wpisowego organizatorzy będą zbierać pieniądze dla chorego Maćka z Kosowa.
Resztki stacji mają zniknąć
Przestała funkcjonować pod koniec 2012 roku, dziś resztki stacji paliw w Meszczach pod Piotrkowem demontują stopniowo lokalni złomiarze.
Do zapalenia się ciężarówki doszło dziś po 15-tej na krajowej „ósemce „w okolicach miejscowości Meszcze.
Sygnalizacja w Meszczach już działa
Zamiast w trybie awaryjnym działa już normalnie. Uruchomiono w końcu sygnalizację świetlną w Meszczach.
Meszcze: Sygnalizacja od poniedziałku
Sygnalizacja świetlna w Meszczach już działa! Co prawda na razie pulsuje jedynie żółte światło, ale już od najbliższego poniedziałku zacznie funkcjonować w normalnym trybie.
Mimo zapowiedzi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o możliwości wcześniejszego włączenia sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu krajowej ósemki w Meszczach, światła nadal nie działają.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat