Artykuły do tagu: Meszcze

IV edycja Strażackie 9,98 za nami (GALERIA, VIDEO)
Ponad 500 osób wzięło udział w niedzielę w kolejnej edycji imprezy Strażackie 9,98, która odbyła się w lasach Leśnictwa Meszcze. Rowerzyści i biegacze mieli do pokonania prawie 10 km.
Strażackie 9,98 coraz bliżej
Strażackie 9,98 km Bieg&Rower odbędzie się 2 czerwca na terenie urokliwych lasów Leśnictwa Meszcze. To już czwarta edycja tej imprezy.
Co z autobusami na trasie Piotrków-Meszcze?
Mieszkańcy Piotrkowa mają problem z dojazdem do Meszcz. Do północno-wschodnia części miasta kursuje jedynie autobus linii 2, który w dni robocze jeździ tam tylko do godziny 16.00, zaś w weekendy wcale.
Martwy dzik w lesie przy Wolborskiej
Martwego dzika w lesie przy ul. Wolborskiej (kierunek Meszcze) znalazł w czwartek przed godziną 8.00 mieszkaniec Piotrkowa. Mężczyzna natychmiast powiadomił strażników miejskich, którzy wraz z lekarzem weterynarii mieli zająć się sprawą.
Zderzenie aut na S8 [AKTUALIZACJA]
Trzy samochody osobowe zderzyły się na drodze ekspresowej S8 w Meszczach. Jedna osoba trafiła do szpitala. To nie jedyna kolizja w okolicach Piotrkowa.
Trzecie Strażackie 9,98 km na pomoc Maćkowi z Kosowa
Strażackie 9,98 km coraz bliżej. Trzecia edycja biegu i wycieczki rowerowej rusza 29 kwietnia o godz. 12.00. Do pokonania będzie dystans 9,98 km. Zamiast wpisowego organizatorzy będą zbierać pieniądze dla chorego Maćka z Kosowa.
Resztki stacji mają zniknąć
Przestała funkcjonować pod koniec 2012 roku, dziś resztki stacji paliw w Meszczach pod Piotrkowem demontują stopniowo lokalni złomiarze.
Do zapalenia się ciężarówki doszło dziś po 15-tej na krajowej „ósemce „w okolicach miejscowości Meszcze.
Sygnalizacja w Meszczach już działa
Zamiast w trybie awaryjnym działa już normalnie. Uruchomiono w końcu sygnalizację świetlną w Meszczach.
Meszcze: Sygnalizacja od poniedziałku
Sygnalizacja świetlna w Meszczach już działa! Co prawda na razie pulsuje jedynie żółte światło, ale już od najbliższego poniedziałku zacznie funkcjonować w normalnym trybie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat