Artykuły do tagu: Meksyk

Nurkowali w meksykańskim raju
Marcin Pampuch przed 15 laty zaraził się pasją nurkowania. Wcześniej też go interesowały sporty wodne, w dzieciństwie uprawiał żeglarstwo i windsurfing. Woda jako żywioł pozostała w jego dorosłym życiu, od 15 lat jest nurkiem. Przygodę z nurkowaniem zaczął podczas urlopu w Egipcie. Od tamtego czasu nurkował już w wielu miejscach w Polsce a także dalej, w Chorwacji, Słowacji, na Malcie, Węgrzech, w Tajlandii, Kambodży, Indonezji na Bali, a ostatnio na Jukatanie w Meksyku.
Dalekie wyprawy to wiele miesięcy przygotowań ale nie znaczy to, że w Polsce brak jest ciekawych miejsc do eksploracji. Marcin nurkuje w Bałtyku, w okolicach Helu, w Jaworznie, w Krakowie a także bardzo blisko nas, pod Sulejowem w zalanej odkrywce Wapienniki.
22.07.2016 13:29
Buenos dias peregrinos
Pielgrzymi z Meksyku, którzy przylecieli do Polski na Światowe Dni Młodzieży, zostali dziś oficjalnie powitani w Gorzkowicach, część z nich to właśnie tam będzie nocować podczas pobytu w Polsce. Najpierw spotkali się z przedstawicielami gminy w Domu Kultury, później goście z Ameryki wysłuchali kilku utworów wykonanych przez członków tamtejszej orkiestry dętej.
Meksykanie w Gorzkowicach - 50-osobowa grupa pielgrzymów z tego kraju będzie rezydować w Gorzkowicach podczas Światowych Dni Młodzieży.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat