Artykuły do tagu: Matura

Matura 2015: Dziś egzamin z matematyki
W poniedziałek język polski, a dziś (5 maja) maturzyści przystąpili do egzaminu z matematyki, obowiązkowego od kilku lat dla wszystkich zdających.
„Gdyby coś, to machnie się poprawkę”, czyli matura rozpoczęta
Punktualnie o godz. 9.00 rozpoczął się dziś (4 maja) pisemny egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym. Przystąpiło do niego około 310 tys. tegorocznych absolwentów liceów ogólnokształcących i techników w całym kraju. Egzamin potrwa 170 minut.
Większość zdała poprawki
Poznaliśmy wyniki poprawkowego egzaminu maturalnego. Większość osób, które w Piotrkowie do poprawki podeszły, zdała, tym samym wzrosła zdawalność w Piotrkowie.
Matura 2014: Gdyby nie matematyka...
Są już wyniki matur. Niecałe 3/4 maturzystów zdało egzaminy. Na pozostałych niestety czekają poprawki.
16.05.2014 11:41
Dziś matura z chemii
W Zespole Szkół Rolniczych w Bujnach, jak i w pozostałych placówkach oświatowych prowadzonych przez samorząd powiatowy, trwają egzaminy maturalne.
Rozpoczęła się Matura 2014
Ponad 20 tysięcy uczniów z województwa łódzkiego rozpoczęło o godzinie 9.00 egzamin maturalny. 5 maja sprawdzili swoją wiedzę z języka polskiego.
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wolborzu już po raz trzeci ruszają darmowe korepetycje przygotowujące do egzaminu maturalnego.
Maturzyści doczekali się wyników egazminu
Od północy znane są wyniki matur. Abiturienci po zalogowaniu się na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej mogą sprawdzić, czy egzamin zdali, czy jednak czekać będzie ich poprawka.
Żeromski, Orzeszkowa i Baczyński na maturze z polskiego
"Tematy nie były trudne", "Jesteśmy ogólnie zadowoleni" - tak po egzaminie z dojrzałości wypowiadali się piotrkowscy maturzyści.
Rozpoczęli egzamin dojrzałości
7 maja punktualnie o 9.00 do egzaminu maturalnego przystąpili absolwenci wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat