Artykuły do tagu: MateuszBernatek

Brązowy medal Mateusza Bernatka w Zagrzebiu
Zawodnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego rywalizował w miniony weekend podczas turnieju rankingowego UWW Grand Prix Zagreb Open 2019. Piotrkowianin był jednym z czterech reprezentantów naszego kraju, którzy wywalczyli tam medale, na szyi Mateusza zawisł brązowy krążek w kategorii wagowej 72 kg .
Zamieszania ciąg dalszy. Mateusz Bernatek zawieszony, czy nie?
Członkowie Komisji Dyscyplinarno-Arbitrażowej Polskiego Związku Zapaśniczego zajmą się sprawą zawieszenia zawodnika AKS Mateusza Bernatka. Przypomnijmy, prezes PZZ poinformował, że zapaśnik został zawieszony na trzy miesiące ponieważ zdaniem związkowych działaczy nie realizuje planu szkoleniowego, ustalonego przez trenera reprezentacji, w związku z tym może nie pojechać na najbliższe mistrzostwa świata, gdzie broniłby wicemistrzostwa globu. Wyniki prac członków Komisji Dyscyplinarno-Arbitrażowej powinniśmy poznać niebawem. Tymczasem w internecie ukazało się oświadczenie obrońcy Mateusza Bernatka, który twierdzi, że zawodnik został...odwieszony, z kolei przedstawiciele teamu piotrkowskiego zawodnika uważają, że nigdy zawieszony nie był.
Mateusz Bernatek nie pojedzie na mistrzostwa świata?!?
Andrzej Supron, prezes Polskiego Związku Zapaśniczego powiedział nam, że zawodnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego został zawieszony na trzy miesiące, ponieważ nie realizuje planu szkoleniowego, ustalonego przez trenera reprezentacji, w związku z tym nie pojedzie na najbliższe mistrzostwa świata, gdzie broniłby wicemistrzostwa globu. Sam zawodnik oraz przedstawiciele piotrkowskiego klubu twierdzą tymczasem, że nic na ten temat nie wiedzą, a do klubu nie wpłynęło żadne pismo w tej sprawie. W niedzielę Mateusz wrócił z obozu treningowego na Węgrzech i na warszawskim lotnisku rozmawiał na ten temat z dziennikarzami.
 Mateusz Bernatek szlifuje formę przed mistrzostwami świata
Reprezentant AKS Piotrków Trybunalski i AKS Madej Wrestling Team, aktualny wicemistrz świata w zapasach w stylu klasycznym przygotowuję się w Hiszpanii do październikowych mistrzostw świata, które odbędą się na Węgrzech.
Mateusz Bernatek nie powalczy o mistrzostwo Europy
Nowy trener naszej reprezentacji klasyków, Rosjanin Hazbulak Bazorkin dwa razy usunął zawodnika piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego ze zgrupowania, za trzecim razem w ogóle go nie powołał, co oznacza, że Mateusz Bernatek nie weźmie udziału w zbliżających się Mistrzostwach Europy. O sprawie jako pierwsi napisali dziennikarze Przeglądu Sportowego, nam udało się porozmawiać na ten temat z dyrektorem sportowym AKS Piotrem Stępniem oraz prezesem Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzejem Supronem.
Zapaśnik z Piotrkowa dwukrotnie usunięty ze zgrupowania kadry
Nowy trener naszej reprezentacji klasyków, Rosjanin Hazbulak Bazorkin dwa razy usunął zawodnika piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego ze zgrupowania, za trzecim razem w ogóle go nie powołał, co oznacza, że Mateusz Bernatek nie weźmie udziału w zbliżających się Mistrzostwach Europy w Kaspijsku. O sprawie jako pierwsi napisali dziennikarze "Przeglądu Sportowego", nam udało się porozmawiać na ten temat z dyrektorem sportowym AKS Piotrem Stępniem oraz prezesem Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzejem Supronem.
29.08.2017 14:20
Wicemistrz u prezydenta
Prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak spotkał się we wtorek z wicemistrzem świata Mateuszem Bernatkiem i przekazał mu symboliczny upominek, zapaśnikowi Atletycznego Klubu Sportowego towarzyszyli m.in. działacze i trenerzy piotrkowskiego klubu oraz AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski.
Wicemistrz olimpijski o wicemistrzu świata
W 1992 roku w Barcelonie na drugim stopniu podium podczas Igrzysk Olimpijskich stanął zapaśnik GKS Piotrcovia Piotr Stępień. 25 lat później inny piotrkowianin, Mateusz Bernatek, został wicemistrzem świata. Jak ten wtorkowy sukces ocenia jego starszy kolega a zarazem dyrektor klubu?
Zapaśnik AKS wicemistrzem świata [AKTUALIZACJA]
Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek (66 kg) zdobył tytuł wicemistrza świata. W finale piotrkowianin przegrał 1-2 z Koreńczykiem Ryu.
Mateusz Bernatek wicemistrzem świata
Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek (66 kg) zdobył tytuł wicemistrza świata w zapasach w stylu klasycznym. W finale przegrał 1-2 z Koreańczykiem Ryu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat